Bülent çalıyor, Hüseyin oynuyor...

Türkgün Gazetesi Yazarı Yıldıray Çiçek'in bugünkü (28.06.2022)''Bülent çalıyor, Hüseyin oynuyor...'' başlıklı yazısı.

Gel Hüseyin Çelik gel… Bir sen eksik kalmıştın. Sen de yerini al şöyle… Sensiz manzara zaten çok eksik kalıyordu.

CHP’nin KRT TV’sinde kurduğun “Bülent Arınç Bey olsun, ben olayım birçok arkadaşımız AK Parti'yi kuran ve AK Parti'yi iktidar yapan insanlarız, bizim kurduğumuz bahçede birileri gelip gecekondu yapmış oradan abuk subuk şeyler söylüyor. Bu benim de zoruma gidiyor, Sayın Arınç’ın da başkalarının da zoruna gidiyor” cümlesiyle zaten kimin izinde, kiminle yol yürüdüğünü bir kez daha çok belli etmişsin.

Senin, benzerlerinin ve Bülent Arınç’ın zoruna giden nedir?

Terörist Demirtaş’ın ve etki ajanı Osman Kavala’nın serbest bırakılmaması mı sizin bu derece zorunuza gidiyor?

"Osman Kavala haksız yere hapisteyse ve bunu söylemezsem vicdanımın gereğini yapmamış olurum” diyerek zaten zoruna gidenin ne olduğunu açıkça belli ediyorsun Hüseyin Çelik. İhanet düşüncelerine referans gösterdiğin Bülent Arınç da sürekli Demirtaş ve Kavala diyor, başka bir şey söylemiyor. Niçin bu PKK’lıları bu kadar savunuyorsunuz?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Her şey göründüğü gibi değildir 19 Ağustos 2022 | 1.014 Okunma ''Stratejik Derinlik'' garabeti 18 Ağustos 2022 | 123 Okunma Tımarhaneye dönmüş CHP 17 Ağustos 2022 | 172 Okunma Sana bakınca çaresizlik ve acizlik görüyoruz sadece! 16 Ağustos 2022 | 204 Okunma Sen niye hainlerle kırıştırıyor ve kırıtıyorsun Babacan? 15 Ağustos 2022 | 1.731 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar