Azgın, pişkin, yüzsüz muhalefet dizginlenmelidir!

Türkiye’de hukuk, demokrasi ve adalet kesinlikle hakim olmalı ama bu azgın muhalefet terbiye edilmeli… Ruh sağlığı yasası çıkarıldığında ilk bunların azgınlıklarını dizginleyecek düzenlemeler yapılmalıdır.

          Bir gazeteci ve bir siyasetçiye yapılan saldırı sonrası CHP ve yancısı muhalefetin nasıl bir ikiyüzlü, nasıl bir istismarcı, nasıl bir yalancı olduğu bir kez daha anlaşılmıştır. Politikalarına, ilişkilerine, eylemlerine bakıldığında hiçbirinin ne insan hayatı, ne insan sağlığı, ne adalet, ne hukuk, ne demokrasi gibi bir dertlerinin olmadığı bilinen bu kişilerin şimdilerde bol bol edebiyat parçaladığına, lafebeliği yaptığına şahit oluyoruz.

          Bir kere CHP ve yancısı muhalefetin ortak buluştuğu bir vahşet, Hendek-Çukur ve Kobani olaylarında PKK’lıları azmettirerek toplam 846 kişinin ölümüne, 7000 kişinin yaralanmasına sebep olan terörist Demirtaş’a sahip çıkması ve onun özgürlüğüne kavuşması için yaptıkları propagandadır.

         

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Zaten MHP ile bir bağı var mıydı sol medya? 19 Ocak 2022 | 1.186 Okunma Yanındaki açılım saçılımcılar kim peki? 18 Ocak 2022 | 1.199 Okunma ''Soy peygamber soyu ise yarattığı İslam düşmanı CHP ne?'' 17 Ocak 2022 | 1.301 Okunma Kolpaçino Ekrem'in çakma Goebbels'i Murat Ongun 14 Ocak 2022 | 425 Okunma Artık "Ülkücü değilim" diyerek "İYİ" yaptın Müsavat abi! 13 Ocak 2022 | 762 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar