Azgın, pişkin, yüzsüz muhalefet dizginlenmelidir!

Türkiye’de hukuk, demokrasi ve adalet kesinlikle hakim olmalı ama bu azgın muhalefet terbiye edilmeli… Ruh sağlığı yasası çıkarıldığında ilk bunların azgınlıklarını dizginleyecek düzenlemeler yapılmalıdır.

          Bir gazeteci ve bir siyasetçiye yapılan saldırı sonrası CHP ve yancısı muhalefetin nasıl bir ikiyüzlü, nasıl bir istismarcı, nasıl bir yalancı olduğu bir kez daha anlaşılmıştır. Politikalarına, ilişkilerine, eylemlerine bakıldığında hiçbirinin ne insan hayatı, ne insan sağlığı, ne adalet, ne hukuk, ne demokrasi gibi bir dertlerinin olmadığı bilinen bu kişilerin şimdilerde bol bol edebiyat parçaladığına, lafebeliği yaptığına şahit oluyoruz.

          Bir kere CHP ve yancısı muhalefetin ortak buluştuğu bir vahşet, Hendek-Çukur ve Kobani olaylarında PKK’lıları azmettirerek toplam 846 kişinin ölümüne, 7000 kişinin yaralanmasına sebep olan terörist Demirtaş’a sahip çıkması ve onun özgürlüğüne kavuşması için yaptıkları propagandadır.

         

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HDP binasından Diyarbakır annelerinin yanına gitmek! 08 Mart 2021 | 113 Okunma Halk TV'nin kanalizasyon borusu yine patladı 06 Mart 2021 | 779 Okunma Tatavacı Heval Meral'in tantanaları! 05 Mart 2021 | 249 Okunma Ulusalcı değil, emperyalizm borazanı Tuncay! 04 Mart 2021 | 391 Okunma Barışı terörist Demirtaş mı getirecek? 03 Mart 2021 | 141 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar