AYM terör odaklarını, teröristleri değil Türkiye'yi korur!

          HDP’den önce terör örgütü PKK tarafından kurulmuş ne kadar parti varsa “terörün odağı” olma sebebiyle kapatılmıştı. Türkiye’de anayasa, hukuk, adalet varsa...

          HDP’den önce terör örgütü PKK tarafından kurulmuş ne kadar parti varsa “terörün odağı” olma sebebiyle kapatılmıştı. Türkiye’de anayasa, hukuk, adalet varsa HDP’nin yaşayacağı sonuç da budur. HDP’nin yönetici tüm kadrosu PKK’lıdır. Her HDP’li yöneticinin kıblesi de İmralı ve Kandil’dir.

          Türkiye’deki herkes bunu biliyor. Ama Türkiye’de siyasi proje dizayn etmeye çalışanlar ve yanlarında HDP olmazsa hedefe ulaşamayacaklarına inananlar HDP’nin kapatılmasına karşı çıkıyor. Terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısını savunarak, ömür boyu kara leke alma pahasına bundan asla vazgeçmiyorlar.

          Kemal Kılıçdaroğlu, Meral Akşener, Ahmet Davutoğlu, Ali Babacan, Temel Karamollaoğlu HDP’nin kapatılmasına siyasi hedefleri için karşıdır. Bunların ana hedefi HDP’yi yanlarında tutarak AK Parti hükümetini yıkabilmek, Cumhur ittifakını dağıtmaktır. İşin garip tarafı ise iktidar partisi içinde de HDP’nin kapatılmasına karşı çıkanlar vardır. Herhalde onlar da CHP ve yancılarının siyasi hedefine omuz vermek istiyorlar.

HEDEFLERİ CUMHUR İTTİFAKI

          HDP bir siyasi parti maskesi takmış “terör odağı” iken ve siyasi hedefi AK Parti’ye, Cumhur ittifakına darbe vurmak iken HDP’yi kapatılmaması için savunan olsa olsa Türkiye üzerinde ve Cumhur ittifakı üzerinde planları olanlardır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
AYM terör odaklarını, teröristleri değil Türkiye'yi korur! 02 Nisan 2021 | 79 Okunma Erşat Salihi ile görüşmüş, ajans karar verse HDP ile de görüşecekti! 01 Nisan 2021 | 298 Okunma HD(P)KK ittifakıyla Türklük davası mı olur? 31 Mart 2021 | 108 Okunma Uyuşturucu baronlarıyla ittifak yapanlara bak sen! 30 Mart 2021 | 632 Okunma Che Guevara dövmesi, devrimci olunca sustunuz! 29 Mart 2021 | 415 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar