Ahmet-Ali ikilisi masada tuzluk olmaya razı

Türkgün Gazetesi Yazarı Yıldıray Çiçek'in bugünkü (23.06.2022)''Ahmet-Ali ikilisi masada tuzluk olmaya razı'' başlıklı yazısı.

Halk TV biliyorsunuz ihanetin kanalizasyon borusu gibidir. Kurulduğu günden bu yana Türk milletinin milli ve manevi tüm değerlerine düşmanlık bunların ekranından akar… Türk-İslam düşmanlığı adına ne varsa buradan duyabilir, buradan izleyebilirsiniz. Sahibi CHP neyse onların televizyon kanalı Halk TV odur. Her ikisinin ismindeki “Halk” göstermeliktir. Halkın değer yargılarıyla uzaktan yakından bir alakaları yoktur.

Böyle bir sicil sahibi olan CHP’nin televizyonu Halk TV’nin haber sayfasında geçtiğimiz günlerde Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan hakkında ağır ithamlar barındıran, onları aşağılayan bir yazı kaleme alındı. Sayfa CHP’nin, o yazının yazarı ise İP milletvekili adayı Mehmet Tezkan…

Hakkında yazı yazılan kişiler ise 6+1’li masada CHP ve İP’in ortakları olan Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan…

Yazıyı okuyunca Anadolu’da sık kullanılan bir tabir aklıma geldi. Ama ben söylemeyeyim, siz hatırlarsınız…

Ali Babacan, Ahmet Davutoğlu bu kadar aşağılanmayı hak ediyor mu? Fazlasını da hak ediyor. Ama tuhaf olan bunu bizzat kendi ortakları, kendi medyasında yapıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kandil ve Pensilvanya kokan ikili 01 Temmuz 2022 | 132 Okunma Tarlası çoktan sürülen Türk Ocakları 30 Haziran 2022 | 557 Okunma Türk Ocaklarına ceketi bile girmemeliydi! 29 Haziran 2022 | 667 Okunma Bülent çalıyor, Hüseyin oynuyor... 28 Haziran 2022 | 98 Okunma Erşan Kuneri'nin küfürleri, Mert Fırat'ın ihanetleri 27 Haziran 2022 | 462 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar