ABD'nin Türkiye'deki kahramanları!

          Geçtiğimiz hafta sonu, MHP ve Ülkücü Hareket adına gücünü gösterme, milli şuuru güçlendirme adına çok verimli ve hareketli geçti. Cumartesi günü on binlerce...

          Geçtiğimiz hafta sonu, MHP ve Ülkücü Hareket adına gücünü gösterme, milli şuuru güçlendirme adına çok verimli ve hareketli geçti. Cumartesi günü on binlerce Türk gencini düzenlediği kurultayda ağırlayan Ülkü Ocakları Genel Merkezi’nin programı ve pazar günü Türkiye’nin dört bir yanından Ankara’ya gelen binlerce bayanla gerçekleşen “Analar ve Bacılar Kurultayı” gerçekten verilen mesajlarıyla, disiplini ve kalabalıklarıyla Türkiye’nin varlığı, birliği ve geleceği adına MHP’nin her manada mücadeleye hazır olduğunu dosta-düşmana bir kez daha göstermiş oldu.

          MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli, bu kurultaylarda gerek Türk gençlerine, gerek Türk analarına, kadınlarına, kızlarına çok anlamlı mesajlar verdi. Onlar üzerinden Türkiye’nin meseleleri karşısında Türk milletine milli bir bakış açısı geliştirdi.

          Emperyalizm merkezlerinin direkt MHP ve Ülkü Ocaklarını hedef almasının aynı zamanda Türk milletine yönelik bir komplo olduğunu sık sık tekrarladı.

          Yüzyıllar önce Ebul Gazi Bahadır Han’ın söylediği “Türk’ün düşmanı çoktur; ama onu korumak isteyenin düşmanı daha çoktur.’’ sözü güncelliğini her gün korumaktadır. MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli de sürekli buna vurgu yapmıştır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Başörtüsü düşmanının elinde patlayan oyunu 07 Ekim 2022 | 2.442 Okunma CHP'deki en büyük başörtüsü düşmanının hezimeti 06 Ekim 2022 | 36 Okunma HADEP'ten girip, HD(P)KK ilişkilerine alan açma şeytanlığı 05 Ekim 2022 | 80 Okunma Amerikancı Kılıçdaroğlu göster hünerlerini... 04 Ekim 2022 | 118 Okunma CHP'nin HD(P)KK'ya diyeti bitmez! 03 Ekim 2022 | 139 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar