‘Yerleşikler’ mağdur olmuş!

Aşağıdaki yazıyı yazan, arkadaşları ve sahibi son birkaç gündür tam anlamıyla “çıldırmış bir ruh hali içinde Devlet’e, Millet’e ve Seçilmiş Lider’e...

Aşağıdaki yazıyı yazan, arkadaşları ve sahibi son birkaç gündür tam anlamıyla “çıldırmış bir ruh hali içinde Devlet’e, Millet’e ve Seçilmiş Lider’e saldırıyorlar! SALDIRSINLAR! Ne diyelim; hiçbir şey yapamazlar! SUÇLULARIN TELAŞI VE ÇARESİZLERİN ÇILDIRMIŞLIĞI İÇİNDELER! Mağdur edebiyatı ve “bu böyle gitmez” fitnesi de ayrıca incelenmeye değer bir ayrıntı! 

Efendileri ile birlikte o kadar gözleri dönmüş ki; BU ÜLKENİN %52 İLE SEÇİLMİŞ CUMHURBAŞKANI’na yazılarında “katil” diye seslenecek kadar akıllarını kaybetmişler! BU DEVLET, BU MİLLET BUNU AFFEDEMEZ, AFFETMEYECEK! HESABINI HUKUK ÖNÜNDE VERECEKSİNİZ! Sadece bunun değil, bu ülkede emdiğiniz bütün kanların, aldığınız bütün canların, oynadığınız bütün oyunların!

Sevgili dostlar, saldırı çok geniş bir tabana yayılıyor... Cevabını da alıyor!  Konu “ihanetten” açılınca, malum medya organlarında tam gezi olayları öncesi çıkan bir yazı geldi aklıma... Bu yazıyı bugünlerde özellikle bu ülkenin Seçilmiş Cumhurbaşkanlığı makamına aynı zat tarafından hayasız saldırının “tavan yaptığı günlerde” BİR KEZ DAHA hatta her dakika hatırlamakta-hatırlatmakta yarar var!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yeni hayalleri İsrail-Mısır-Yunanistan ablukası 28 Ekim 2018 | 4.920 Okunma Yunanistan ve İsrail Akdeniz’de ne peşindeler? 21 Ekim 2018 | 5.232 Okunma AB için halk karar vermeli… Karar vermeliyiz! 14 Ekim 2018 | 5.181 Okunma IMF’nin gönderilmesi... 200 yıllık pranganın kırılması... 12 Ekim 2018 | 5.041 Okunma Türk-Rus coğrafyalar entegrasyonu... 10 Ekim 2018 | 3.910 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar