LİDER neden hedef?

Seçilmiş Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’ın attığı adımlar ve Türkiye’yi coğrafyasıyla birlikte ayağa kaldırma hamleleri YERLEŞİK KÜRSEL-YEREL ODAKLARI, onların uzantısı...

Seçilmiş Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’ın attığı adımlar ve Türkiye’yi coğrafyasıyla birlikte ayağa kaldırma hamleleri YERLEŞİK KÜRSEL-YEREL ODAKLARI, onların uzantısı BASIN unsurlarını hatta “açtığı yolda rahat rahat yürüyenlerin bazılarını, büyüyen Türkiye ile varlıklarını katlayanları” neden rahatsız etti hiç düşündünüz mü?

Sevgili dostlarım, başka sorular da soralım ve devam edelim; 2003 ve özellikle 2008 sonrası kendisi ve bulunduğu coğrafyanın kaderini değiştiren Türkiye ve bu amaç uğrunda her anlamda yolumuzu açan Erdoğan, neden hedef? NEDEN BÜYÜK SALDIRI ALTINDA?

Sevgili dostlarım, dünya genelinde “küresel sermaye ile iyi geçinip kendine yer edinmeye çalışanlar Davos ve benzeri sembol yerlerde yapılan toplantılara koşarken, LİDER, zor olanı seçip “dünya 5’ten büyüktür” diyerek nasıl bir yol açtı ve açmaya devam ediyor?

Soruları maddeler halinde uzatabilirim ama yapmayacağım...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yeni hayalleri İsrail-Mısır-Yunanistan ablukası 28 Ekim 2018 | 4.934 Okunma Yunanistan ve İsrail Akdeniz’de ne peşindeler? 21 Ekim 2018 | 5.243 Okunma AB için halk karar vermeli… Karar vermeliyiz! 14 Ekim 2018 | 5.185 Okunma IMF’nin gönderilmesi... 200 yıllık pranganın kırılması... 12 Ekim 2018 | 5.053 Okunma Türk-Rus coğrafyalar entegrasyonu... 10 Ekim 2018 | 3.923 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar