'İstanbul’da ezanları duymayı kaldıramayanlar ittifakı' çökerken!

KENDİNE “MEDENİ BATI” diyenlere sorarsanız; terör Ortadoğu kaynaklı! Bunu söyleyen ey batı, şu kısmı neden eksik bırakıyorsun; bizzat oraya gidip terör ekenin SİZLER olduğunu! TERÖR...

KENDİNE “MEDENİ BATI” diyenlere sorarsanız; terör Ortadoğu kaynaklı! Bunu söyleyen ey batı, şu kısmı neden eksik bırakıyorsun; bizzat oraya gidip terör ekenin SİZLER olduğunu! TERÖR ÖRGÜTLERİNİ KURAN VE DESTEKLEYENLERİN aynı ülkeler olduğunu! 

Sevgili dostlar, kendine “medeni” diyen “batılılara” sorarsanız; Katar, “terör örgütlerini” destekliyormuş! 

Soralım; AB ülkelerinin PKK’yı desteklediğinden daha fazla mı? ALMAN’YADAN, BELÇİKA’DAN DAHA FAZLA MI! PKK’YI ELİYLE BESLEYEN AB MASUM, KATAR SUÇLU! GÜLDÜRMEYİN BİZİ! 

Daha açık yazayım; Kendine “BATI” diyen “SÖMÜRGECİLER”den daha fazla teröre destek veren var mı? VAR MI? LÜTFEN ELİNİZİ VİCDANINIZA KOYUN VE SÖYLEYİN! 

Bir daha yazayım; Kendilerini “medeniyet&rdq

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yeni hayalleri İsrail-Mısır-Yunanistan ablukası 28 Ekim 2018 | 4.928 Okunma Yunanistan ve İsrail Akdeniz’de ne peşindeler? 21 Ekim 2018 | 5.241 Okunma AB için halk karar vermeli… Karar vermeliyiz! 14 Ekim 2018 | 5.185 Okunma IMF’nin gönderilmesi... 200 yıllık pranganın kırılması... 12 Ekim 2018 | 5.048 Okunma Türk-Rus coğrafyalar entegrasyonu... 10 Ekim 2018 | 3.920 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar