ÇOK OKUNAN YAZARLAR

'Tam bağımsız büyük Türkiye' için son viraj!

24 Haziran akşamı “TAM BAĞIMSIZ GÜÇLÜ, BÜYÜK, CİHANŞÜMUL TÜRKİYE” idealimize giden yolu hep birlikte açmış olarak bütün dünyaya HAYKIRACAĞIZ; başaramadınız, her türlü kötülüğü yaptınız ama MİLLET ÇIKTIĞI YOLDAN DÖNMEDİ!  Değerli dostlar, IMF ile anlaşmama, içerideki yerleşik düzenin yıkılması, AB-ABD- İsrail BASKI DİNAMİKLERİNDEN KURTULUŞ”, “Rusya ile yeni işbirliği” gibi “önemli detayları” bu köşede sizlere aktardım ve detaylandırdım .

Yiğit Bulut
Yiğit Bulut Star Gazetesi
20 Haziran 2018 | 3.8 K

24 Haziran akşamı “TAM BAĞIMSIZ GÜÇLÜ, BÜYÜK, CİHANŞÜMUL TÜRKİYE” idealimize giden yolu hep birlikte açmış olarak bütün dünyaya HAYKIRACAĞIZ; başaramadınız, her türlü kötülüğü yaptınız ama MİLLET ÇIKTIĞI YOLDAN DÖNMEDİ! 

Değerli dostlar, IMF ile anlaşmama, içerideki yerleşik düzenin yıkılması, AB-ABD- İsrail BASKI DİNAMİKLERİNDEN KURTULUŞ”, “Rusya ile yeni işbirliği” gibi “önemli detayları” bu köşede sizlere aktardım ve detaylandırdım. Bugün bu “bağımsızlaşma serisinin” başka bir noktasına dokunmak ve uzun süredir yazdığım her gazetede paylaştığım; TÜRKİYE’NİN PETROL-GAZ GERÇEKLERİNE değinmek istiyorum... 

Tezim gayet açık ve net: Türkiye’de petrol var VE AYNEN NÜKLEER ENERJİDE ATILAN ADIMLAR GİBİ YENİ DÖNEMDE BU ALANDA

Devamını Oku