ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Biraz matemetik bilen…

Bir soru sorarak başlayalım; “Milyarlarca hücrenin mükemmel bir şekilde biraraya gelişini” rastlantısal olarak “evrim-rastgele oluşum” gibi akıldışı mantıksızlıklara açıklamak kabul edilebilir mi ? Bence edilemez ! Konuya yaklaşanların iki bakış açısı var; kimilerine göre bu "bir zekanın bilinçli biraraya getirmesi" YANİ YARATILIŞ, kimilerine göre "random-raslantısal" bir "gelişme" yani "evrim"! Sevgili Dostlarım, canlı hücre yapısını bırakın bir kenara "sadece bir atom" alalım, yanlış anlamayın "atomu da" örneklemede kullanmayacağım .

Yiğit Bulut
Yiğit Bulut Star Gazetesi
26 Şubat 2018 | 7.5 K

Bir soru sorarak başlayalım; “Milyarlarca hücrenin mükemmel bir şekilde biraraya gelişini” rastlantısal olarak “evrim-rastgele oluşum” gibi akıldışı mantıksızlıklara açıklamak kabul edilebilir mi ?

Bence edilemez ! Konuya yaklaşanların iki bakış açısı var; kimilerine göre bu "bir zekanın bilinçli biraraya getirmesi" YANİ YARATILIŞ, kimilerine göre "random-raslantısal" bir "gelişme" yani "evrim"!

Sevgili Dostlarım, canlı hücre yapısını bırakın bir kenara "sadece bir atom" alalım, yanlış anlamayın "atomu da" örneklemede kullanmayacağım. Sadece içine bakalım ve "raslantı sonucu milyon yıllar sonucu oluştu" denilen "elektron" yapısını inceleyelim... Bir atom içinde en çok dikkat çeken nokta, çekirdeği elektrik yükünden oluşan bir zırh gibi kuşatan elektronların atom

Devamını Oku