ÇOK OKUNAN YAZARLAR

TÜRKİYE ve LİDER neden “Emperyalistlerin” hedefinde !

Aslında cevap bile sorunun içinde “küresel hegemonların” alıştıkları gibi coğrafyamızı yönetme isteğine başkaldıran Türkiye ve Erdoğan, dışarıdan-içeriden hedef haline getirildi ! NATO’da yaşanan olay yani Bilinç ve Bilinçaltlarındaki “hedeflerinin” açığa çıkması, “yanlışlık” değil bence son derece net bir mesaj verme denemesi .

Yiğit Bulut
Yiğit Bulut Star Gazetesi
20 Kasım 2017 | 5.1 K

Aslında cevap bile sorunun içinde “küresel hegemonların” alıştıkları gibi coğrafyamızı yönetme isteğine başkaldıran Türkiye ve Erdoğan, dışarıdan-içeriden hedef haline getirildi !

NATO’da yaşanan olay yani Bilinç ve Bilinçaltlarındaki “hedeflerinin” açığa çıkması, “yanlışlık” değil bence son derece net bir mesaj verme denemesi. Cumhurbaşkanımızın konuşması da tam olarak yaptıklarını tanımlıyor; aptallık değil ALÇAKLIK !

Sevgili dostlar, küresel emperyalizme karşı her anlamda yolumuzu açan lider olan Erdoğan’ın hayatının her döneminde ve özellikle son yıllarda neden hedef olduğu çok açık değil mi; 300 yıl sonra PARÇALAR ANA GÖVDEYLE KAVUŞUYOR! Ve bunu sağlayan lider de hedef tahtasına konuyor! Tekrar ediyorum; ayağa kalkış Türkiye’den başladı ama sebep-sonuç ilişkisine dikka

Devamını Oku