Seçim sonuçları kutsaldır

Herhalde bir kabus gördüm, gerçeği sabaha öğreneceğim! Şu anda yazımı yazmak için son zamanım. Çok hızlı ve kısaca yazmak zorundayım, şu an çok şaşkın ve üzgünüm....

Herhalde bir kabus gördüm, gerçeği sabaha öğreneceğim! Şu anda yazımı yazmak için son zamanım. Çok hızlı ve kısaca yazmak zorundayım, şu an çok şaşkın ve üzgünüm. Bundan sonra seçim yapacak mıyız, yapmayacak mıyız bilelim.

Çünkü iki defadır seçim yapılıyor ama daha büyük şehirlerin oyları ilçe seçim kurullarının önünde sayılmak için beklerken Seçim Kurulu sonuçları açıklamamışken, bir kutlama konuşması yapılıyor, seçim sonuçları beklenmeden kutlamalar yapılıyor, tebrikler kabul ediliyor.

Demek ki demokrasi artık rafa kaldırılıyor. İnanmak istemiyorum, gördüklerim duyduklarım sabah kalktığımda kabusmuş diyeyim. Seçim sonuçlarını tartışmıyorum dikkat edin. Seçim sonuçları belli olmadan, oylar sayılmadan yapılan açıklamayı tartışıyorum!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bereket kuyruğu, İstiklal Marşı ve AKP sakalı 23 Şubat 2019 | 7.485 Okunma Yerel seçim kâbusa dönüştü 21 Şubat 2019 | 3.279 Okunma Geçici iş dediğin nedir ki? 16 Şubat 2019 | 4.823 Okunma Soğan yakında karneyle 14 Şubat 2019 | 4.422 Okunma Hizmet ve başarı varsa alkışlarım 09 Şubat 2019 | 5.729 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar