Sedat Peker’in iddiaları MİT TIR’ları davasının sanıklarını aklar mı?

Bunun basın adına yapılıyor olması ihanetin niteliğini değiştirmez

Videoları izlenme rekoru kıran mafya lideri Sedat Peker’in her videosu farklı kesimlerde büyük heyecan uyandırmaya devam ediyor. Belki AK Parti’ye karşı bir devrim dalgası yaratır diye sol kesimlerde uyandırdığı heyecan, başından itibaren zaten FETÖ’cüleri büyük bir heyecana gark etmiş durumda. Her iddiasıyla haklı çıkmış olma veya intikamın ayak seslerini duyar gibi şehvetli yaygaraları her taraftan duyuluyor.

Bu arada Avrupa medyası, ABD’nin Siyonist çevreleri ve Türkiye düşmanı Arap rejimlerinin medyalarının haber dili, tam bir coşku ve sevinç gösterisi gibi. En son videoda meşhur MİT TIR’ları mevzuuna girince o davada yargılananların hepsinde yaşandığı görünen sevincin tarifi yok. Ağızlar kulaklarda. Bin atlı akınlarda çocuklar gibi şen gibi çıkmışlar ortalığa. Rüyalarında ne görüyorlarsa, daha fazlası kendilerine, şimdiye kadar en hafif deyimiyle “organize suç örgütü lideri” vasfından başkasını layık görmedikleri biri tarafından kendilerine lütfedilmiş gibi. Sedat Peker tarafından teyit edilmiş olmak, onun şahitliğiyle aklanmış olmak… Hemen uyaralım, çok erken, kursaklarınızda kalacak bir sevinç bu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sedat Peker’in iddiaları MİT TIR’ları davasının sanıklarını aklar mı? 02 Haziran 2021 | 2.790 Okunma Suriye’de seçimler fıkra değil gerçek 31 Mayıs 2021 | 423 Okunma Solun beklediği Mesih Sedat Peker mi olacaktı? 29 Mayıs 2021 | 436 Okunma Anketler ve reklamlar arasında siyaset 26 Mayıs 2021 | 161 Okunma İsrail’in ölümcül korkusu ve mukadder sonu 24 Mayıs 2021 | 393 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar