Önce zihinleri sonra rafları işgal ettiler

“Sadece Gazze değil, her yer işgal altında” diyor konuşmacımız.Haklı. Örgütlü kötülüğün askerleri olan küresel şirketler haksız ve yok edici rekabetle önce ülkeleri işgal ettiler...

“Sadece Gazze değil, her yer işgal altında” diyor konuşmacımız.

Haklı.

Örgütlü kötülüğün askerleri olan küresel şirketler haksız ve yok edici rekabetle önce ülkeleri işgal ettiler, sonra zihinleri sonra da market raflarını.

İslam Düşünce Enstitüsü (İDE) tarafından düzenlenen “İnsanlık Vicdanı Yol Ayrımında: Gazze” başlıklı panelde konuşan edebiyatçı, çevirmen ve sosyal bilimci Ayçin Kantoğlu İsrail’in Gazze saldırılarında insanlığın yok edilişini tokat gibi cümlelerle anlattı.

Bu cümleler örgütlü kötülüğün yeryüzündeki temsilcisi olan israi'lin öldürmek için özellikle çocukları seçerken insan kalabilen ya da insan olduğunu hatırlayan herkesin içinden geçen ama seslendiremedikleridir.

Bu haykırışı herkesin duyması gerekiyor;

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Vursun abi! 21 Şubat 2024 | 22 Okunma İşgalci zihniyetin kodları 18 Şubat 2024 | 62 Okunma Herkes kendi ‘refah’ kapısında 14 Şubat 2024 | 80 Okunma Dizilerde ve borsadaki siyonistler 11 Şubat 2024 | 435 Okunma Her yüz silahtan 51’ini ABD satıyor 07 Şubat 2024 | 120 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar