Fikir üreten gençler, küresel iş dünyasının gözdeleri

Acımasız rekabetle ayakta duran küreselleşen ekonominin büyük aktörleri yüksek kazançlarını devam ettirebilmek için yeni fikir ve projelere ihtiyaçları var. Yeni fikir ve projelerin kaynağı da gençler....

Acımasız rekabetle ayakta duran küreselleşen ekonominin büyük aktörleri yüksek kazançlarını devam ettirebilmek için yeni fikir ve projelere ihtiyaçları var.

Yeni fikir ve projelerin kaynağı da gençler.

Oysa gençlik, farkında olmadığımız, farkında olmadığımız için de zamanında yeterince değerlendiremediğimiz ve çok kolay harcadığımız en büyük sermayemiz.

Şimdi bu sermaye küresel ekonomik sistemin yaşaması için daha değerli hale geldi.

Bu yüzden uzun süredir küresel iş dünyasının gözdeleri, bilgi ve yeteneklerini, pozitif enerjilerini kullanarak çağa uygun, ticarete dönüştürülebilir proje üretebilen gençler.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
24. yüzyılın İstanbul’unu hayal eden son Osmanlı 19 Eylül 2021 | 95 Okunma “Hem tecrübeli hem genç olsun” sakat bir zihniyettir 15 Eylül 2021 | 66 Okunma ‘İnsan’ denen enstrüman 12 Eylül 2021 | 63 Okunma Ordu’nun dereleri yukarı mı akıyor 08 Eylül 2021 | 77 Okunma Duruşumuzu terziler belirliyorsa işimiz zor 05 Eylül 2021 | 118 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar