Dünyayı fakirin sofrası kurtaracak

“Bit pazarından giyin ama mutlaka kaliteli beslen” diyordu ihtiyar adam yanındakine.Zeytinyağını ve mevsim ürünü sebze ve meyveleri sofrada ihmal etmemesini öneriyordu.İhtiyar adam haklıydı. Sabit ücretli...

“Bit pazarından giyin ama mutlaka kaliteli beslen” diyordu ihtiyar adam yanındakine.

Zeytinyağını ve mevsim ürünü sebze ve meyveleri sofrada ihmal etmemesini öneriyordu.

İhtiyar adam haklıydı.

Sabit ücretli, düşük gelirli insanlara şehirleri yaşanmaz hale getiren ve göçe zorlayan yüksek enflasyon, semt pazarlarından çok zincir marketlerde ve işlenmiş gıdalarda.

Belki de tavan yapan enflasyon yüzünden paketlenmiş gıda fiyatlarının çok yüksek noktalara ulaşması insanları zorunlu olarak sağlıklı beslenmeye yönlendirecek.

Her şerde bir hayır aramak gerekirse bizim bu enflasyon şerrinden çıkaracağımız hayır, sağlıklı beslenmek zorunda kalmak olacak herhalde.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dünyayı fakirin sofrası kurtaracak 25 Ocak 2023 | 235 Okunma Bir elma ile 4 elma arasındaki farktır hayatımızı değiştiren 22 Ocak 2023 | 123 Okunma Gençlerin meslek liselerine bakışı değişiyor 18 Ocak 2023 | 92 Okunma Kuraklık ve Backster etkisi 15 Ocak 2023 | 84 Okunma İnsanoğlunun beş tane temel ihtiyacı vardır 11 Ocak 2023 | 146 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar