‘CHP’yi bitiriyorlar’

CHP’de ortak akıl falan bitti. CHP ile AKP’nin tüzüklerine bakın, hiçbirinde önseçim kararı yok. Artık belediye meclis üyeleri genel merkezde hazırlanıyor. CHP’de eskiden bunlar olmazdı.

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, uğradığı ‘haksızlıklara’ karşı partisine, liderine ve genel merkez yöneticilerine ‘ağır’ eleştiriler yöneltti. Ahmet Hakan’ın sunduğu önceki akşamki Tarafsız Bölge programında sorularına açık ve net yanıtlar verdi. Kılıçdaroğlu’na karşı çok kırgındı İnce... 4 Eylül’den beri 46 ili gezdiğini, parti kurması için büyük oranda bir taleple karşılaştığını (Bir sözünde bu talebi yüzde 99 olarak belirtti), çünkü siyasette büyük oranda bir boşluk olduğuna dikkat çekti.

Cumhurbaşkanı seçiminde CHP’den yaklaşık yüzde 8.5 oranında fazla oy aldığını, bunun hıncının kendisinden alınmak istendiğini anlattı. İnce’nin en çok yakındığı konu bu oldu.

ERDOĞAN-KILIÇDAROĞLU BİRBİRLERİNİN KOPYASI

“Atatürk’ün koltuğunda oturan bir kişi yalan söylemez. Ama bana iftira atıyorlar. Bunun gerçeğini açıklamak mecburiyetindeler, özellikle de genel başkan tarafından... Erdoğan ile Kılıçdaroğlubirbirlerinin kopyası çünkü.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yerli korona aşısında umut verici adımlar 27 Kasım 2020 | 200 Okunma Memurluk azalıyor, geçici işçilik artıyor 26 Kasım 2020 | 177 Okunma Bir tuhaf Bodrum kışı! 25 Kasım 2020 | 170 Okunma Türkiye aşıda ne yapıyor? 24 Kasım 2020 | 266 Okunma Ahlaklı olmak 20 Kasım 2020 | 178 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar