Beril Hanım…

Beril Dedeoğlu hanımefendinin vefatı hepimizi derinden üzdü. Şubat’ın son günü beyin kanaması geçiren ve o günden bu yana tedavi görmekte olan Dedeoğlu’nun durumunu an be an takip ediyor, kendisi için...

Beril Dedeoğlu hanımefendinin vefatı hepimizi derinden üzdü. Şubat’ın son günü beyin kanaması geçiren ve o günden bu yana tedavi görmekte olan Dedeoğlu’nun durumunu an be an takip ediyor, kendisi için Yüce Allah’a dua ediyorduk. 

Çok ümitlendiğimiz anlar oldu ama geçirdiği komplikasyonlar sebebiyle durumu daha da kötüleşti ve Beril hocamız, ilahi takdirle Hakk’a yürüdü. Kendisine Rabbimizin af ve mağfiretini, merhamet ve lütf u keremini diliyorum. 

Beril Hanım’la 63’üncü hükümette birlikte bakanlık yaptık, aynı kabinede çalışma fırsatı bulduk. 

Akademisyen olarak sahip olduğu vukufiyet ve derinlikle bu devlet görevini de başarıyla yerine getirdi. Seçim hükümeti, Beril hocamızın aydın kişiliğiyle daha anlamlı bir hal aldı. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Erdoğan karşıtlığı AB’yi bölünmeye götürür mü? 24 Mayıs 2019 | 1.548 Okunma ‘Yüzyılın anlaşması’ barış değil savaş mı getirecek? 22 Mayıs 2019 | 1.452 Okunma Gerilim, savaşa dönüşür mü? 17 Mayıs 2019 | 1.494 Okunma Öze dönüş ve Ramazan 15 Mayıs 2019 | 1.139 Okunma Bozulan oyun ve yeni siyasi hesaplar 10 Mayıs 2019 | 1.692 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar