AK Partili olmak…

AK Partili olmak ne anlam ifade eder? AK Partili deyince yönetim, teşkilat, seçmen olmak üzere üç kategoriden bahsedebiliriz.  18 yıl sonra AK Parti’yle ve AK Partililerle ilgili farklı yorumlar, beğeni veya eleştiriler...

AK Partili olmak ne anlam ifade eder? AK Partili deyince yönetim, teşkilat, seçmen olmak üzere üç kategoriden bahsedebiliriz. 

18 yıl sonra AK Parti’yle ve AK Partililerle ilgili farklı yorumlar, beğeni veya eleştiriler yapılıyor. 18 yılda konjonktür değişir, politikalar değişir, ülkenin zorlukları ve meydan okumaları değişir, nesil değişir, kadrolar değişir, her alanda her şey değişir. Ama 18 yılın sonunda seçmenin gönlündeki yerini koruduğu için iktidarını devam ettiren ve bu değişim dalgasını yönetmeyi beceren bir AK Parti var. 

Seçmenler ve teşkilat mensuplarıyla milyonlarca insanı kapsayan büyük bir siyasi hareketten bahsediyoruz. İçinde yanlış yapanlar ve şımaranlar da olur, büyük bir erdemi koruyanlar ve hakikat çizgisinde duranlar da olur. Bu büyük bir ailedir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türk-İş Başkanı kimseyi satar mı? 16 Ağustos 2019 | 2.201 Okunma Bayram, yaşama sevinci ve ölüm… 14 Ağustos 2019 | 24 Okunma Askeri mutabakatın anlamı ve önemi 09 Ağustos 2019 | 2.180 Okunma AK Partili olmak… 07 Ağustos 2019 | 2.467 Okunma Güce tapınma ve devlet aklı 02 Ağustos 2019 | 2.652 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar