AK Parti ve muhalefet rolü

Cumhurbaşkanımız R. Tayyip Erdoğan Büyükşehir Belediye Başkanlarını toplantıya davet etti. Yürütmenin başı olan Cumhurbaşkanının belediye başkanlarıyla bir araya gelmesi son derece doğal ve...

Cumhurbaşkanımız R. Tayyip Erdoğan Büyükşehir Belediye Başkanlarını toplantıya davet etti. Yürütmenin başı olan Cumhurbaşkanının belediye başkanlarıyla bir araya gelmesi son derece doğal ve hatta merkez-yerel yönetim uyumu açısından gerekli bir durum. 

Artık şehirlerin topyekûn kalkınmasından bahsediyorsak, tüm yönetim kademelerinin, özel sektörün ve sivil toplumun işbirliği ve dayanışma içinde olması gerekiyor. Devletin başı olan Cumhurbaşkanı elbette uyum ve işbirliğine önem atfedecektir. 

Türkiye’deki 30 büyükşehir belediye başkanının 11’i CHP’li. CHP son seçimde Adana, Antalya, Ankara, Aydın, Eskişehir, Hatay, İstanbul, İzmir, Mersin, Muğla, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlıklarını kazandı. 

MHP Manisa ile 1 büyükşehir belediye başkanlığına s

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kılıçdaroğlu Külliye’ye zor gider, çünkü… 13 Eylül 2019 | 2.789 Okunma AK Parti ve muhalefet rolü 11 Eylül 2019 | 1.908 Okunma PKK’yı ‘anne korkusu’ sardı… 06 Eylül 2019 | 2.673 Okunma Aylan bebeklerin hatırına… 04 Eylül 2019 | 2.202 Okunma Nankörlük de, eyyamcılık da yapmamak! 30 Ağustos 2019 | 127 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar