ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Erdoğan’a niçin mi oy vermeli?

Son söyleyeceğimi baştan söyleyeyim: Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a oy vermek için binlerce sebep sayılabilir ama tek bir sebep var ki hayati önemdedir:FETÖ tehlikesini ancak Erdoğan bertaraf edebilir! 15 Temmuz kalkışmasının nasıl önlendiği ve tehlikenin tamamen bitmediği unutulmamalı .

Yalçın Akdoğan
Yalçın Akdoğan Star Gazetesi
13 Haziran 2018 | 5.8 K

Son söyleyeceğimi baştan söyleyeyim: Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a oy vermek için binlerce sebep sayılabilir ama tek bir sebep var ki hayati önemdedir:FETÖ tehlikesini ancak Erdoğan bertaraf edebilir! 15 Temmuz kalkışmasının nasıl önlendiği ve tehlikenin tamamen bitmediği unutulmamalı. 

Evet, seçimler muhasebe günleridir. Sadece iktidarın değil tüm siyasetçilerin performansı sandıkta derecelendirilir. Seçmen hem geçmişte yapılanlara, hem gelecekte vaat edilenlere bakarak oy verir. Geçmişte hiçbir başarı hikayesi olmayan birinin sırf vaatlerle seçmenin gönlünü kazanması mümkün değildir.

Söylemde geçmiş ve gelecek bütünlüğünü sağlayabilecek tek parti ise AK Parti’dir. Hem 15 yılı sessiz devrimlerle, dev projelerle ve büyük hizmet başarılarıyla doludur,

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER