Türkiye modeli

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Yeni Türkiye yeni eksen olma hedefinde büyük adımlar atmıştı. Dünyanın mazlum ve mağdur halklarının umudu ve sığınağı olan Türkiye bu zaviyeden yeni ve tek eksendi.

Karadeniz’de bulduğumuz doğalgazın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından müjdeleneceğini öğrendiğimiz gün Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Hakikaten Türkiye için bir eksen değişikliği, değişim ve dönüşüm noktasında önemli bir süreç olacak” demişti.

Doğalgazın bulunduğunun açıklandığı törende de Albayrak, "Ülkemizin makus talihini tarihe gömdüğümüz büyük bir zafere imza attık. Artık ne doğu ne batı yeni eksen Türkiye” dedi.

Hayatları bir atın gölgesinde Müslüman Anadolu halkına kabadayılık yapmakla geçen mahlukâtın Bakan Albayrak’ın sözlerine tepki göstermelerinden daha tabi ne olabilirdi! Hâkezâ, ABD’den gönderilen maaşları 6 kat artırılanlar da, Avrupa’dan beslenenler de, Batı’nın uşağı Arap emirlerinin dolar karşılığı kapılarına bağladığı ‘bağımsız gazetecilerimiz’ de Bakan Albayrak’ın, “Artık ne doğu ne batı yeni eksen Türkiye” demesinden rahatsız oldular.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Avrupa çökerken yardım edecek miyiz? 26 Ekim 2020 | 241 Okunma Onların dilinden mâlûm 23 Ekim 2020 | 88 Okunma Kıbrıs'ta tarihi seçim 19 Ekim 2020 | 584 Okunma Kur oyunlarından kurtuluşun anahtarı 16 Ekim 2020 | 832 Okunma Satılık gazetecilere bir tüyo 12 Ekim 2020 | 2.820 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar