Tasma da takılsın

Son zamanlarda Ak Parti 'müthiş' ataklar yapıyor ve ağları havalandırıyor; lâkin havalanan ağlar ne yazık ki kendi kalesinin ağları!Zannediyorum Ak Parti'nin yönetim kadroları ve karar merciinde bulunanlar baktılar ki...

Son zamanlarda Ak Parti 'müthiş' ataklar yapıyor ve ağları havalandırıyor; lâkin havalanan ağlar ne yazık ki kendi kalesinin ağları!

Zannediyorum Ak Parti'nin yönetim kadroları ve karar merciinde bulunanlar baktılar ki muhalefet aleyhlerinde halkı etkileyecek ataklar yapamıyor, ''Muhalefetin yapamadığını biz kendi kendimize yaparız, halka da kulaklarımızı çınlattırırız'' dediler.

Evet, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, ''Muhalefetin de yerli ve millisini ülkemize kazandırmak inşallah bize nasip olacaktır'' diye bir sözü var ama Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kastettiğiyle sizin yaptıklarınızın bir alâkası yok.

Bu yazımda, Ak Parti'nin kendi kalesine attığı diğer golleri unutturacak, ağları yırtan son golden bahsedeceğim. Kültür ve Turizm Bakanlığı, yabancı turistlere yönelik bir reklam filmi hazırlatmış. ''Gelin tatilinizi güvenle Türkiye'de yapın'' diyor.

Mâlûm Çin virüsü sebebiyle insanlar tatil yapacakları yerleri seçmede daha da hassas oldular.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İnsanlığın onuru Türkiye 21 Haziran 2021 | 67 Okunma Bir kez daha görüldü ki 18 Haziran 2021 | 378 Okunma Hala market ismi vermediler 14 Haziran 2021 | 1.047 Okunma Genelkurmay'daki gazetecilik tiyatrosu 11 Haziran 2021 | 1.196 Okunma Yeni ayaklanma tezgahlanırken 07 Haziran 2021 | 1.114 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar