Satılık gazetecilere bir tüyo

Halkına yabancılaşmış özneler kendilerini uluslararası şahsiyetsizler pazarında satılığa çıkartırken, halkıyla birlikte tüm mağdur ve mazlum halklara kucak açan Recep Tayyip Erdoğan aldığı dualarla dimdik ayakta; hiçbir zaman anlayamayacakları nokta da burası!..

Türkiye, tüm engelleme teşebbüslerine rağmen dünyanın dört bir yanında insanî faaliyetlerini artırarak sürdürmeye devam ediyor.

Bu insanî faaliyetler sadece bir alanla sınırlı değil. Kendisine gelen taleplere göre Türkiye artık insanî faaliyetlerini çeşitlendirme ve bunu sahada gerçekleştirebilme kabiliyetine ve gücüne sahip bir ülke. İçinde bozulmuş gıdaların olduğu üç beş gıda kolisi ve yırtık beş on çadır göndermekle övünüldüğü günlerin çok ötesinde yeni bir Türkiye var.

Son yıllarda Türkiye; din, dil, ırk ayrımı yapılmadan mazlum ve mağdurların sığınağı bir ülke olmayı da geride bırakıp haksızlığın, zulmün olduğu yerde mazlum ve mağdurdan yana müdahil olan bir ülke oldu.

Her alanda savunmayı değil taarruzu benimseyen bir yönetimle Türkiye sömürgecilerin, işgalcilerin planlarını bozmakta. Türkiye açık ve örtülü insanî faaliyetlerini taarruz şuuruyla sürdürmeye devam ediyor; işte Suriye, işte Libya, işte Katar, işte Akdeniz, işte Somali, işte Azerbaycan, işte Kıbrıs…

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Avrupa çökerken yardım edecek miyiz? 26 Ekim 2020 | 45 Okunma Onların dilinden mâlûm 23 Ekim 2020 | 87 Okunma Kıbrıs'ta tarihi seçim 19 Ekim 2020 | 583 Okunma Kur oyunlarından kurtuluşun anahtarı 16 Ekim 2020 | 831 Okunma Satılık gazetecilere bir tüyo 12 Ekim 2020 | 2.820 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar