Kimin satılmış olduğu aşikâr

Katıldığı televizyon programında CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır Türk ordusu için “satılmış” dedi. Başarır’ın küstahlığı karşılıksız kalmadı.

Uzun zamandır “Ordu göreve” diyemiyorlar, “Genç subaylar rahatsız” manşetini atamıyorlar. En son 15 Temmuz gecesi heveslendiler ama Allah’ın izniyle Müslüman Anadolu halkı heveslerini kursaklarında bıraktı.

Ülkeyi kendilerinin sanan zümrenin Müslüman Anadolu halkı üzerinde bir sopa gibi kullandığı ordunun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde aslî hüviyetine kavuşmasıyla dünyanın dört bir tarafında vatanın ve mazlum halkların haklarını savunması mâlûm zümreler için kabul edilemezdi.

ABD, Avrupa ve Arap emirlerinin maaşa bağladığı, kendilerine ‘bağımsız’ diyen Türk gazeteciler üzerinden orduya iftiralar atıldı. Haber adı altında Türk ordusunun operasyon yaptığı bölgelerde terör unsurlarıyla işbirliği yaptığını yaydılar. Aldıkları maaşı hak etmeleri gerekiyordu, hak ettiler de; ABD’de yayımlanan raporda Türkiye’de işbirliği içerisinde olunan gazetecilerin maaşlarının 6 kat arttırıldığı ve gazeteci unsurlarının kullanılmaya devam edilmesi gerektiği vurgulanıyordu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Müstehcen kaset öznesi 15 Ocak 2021 | 617 Okunma Haydut devlet 11 Ocak 2021 | 254 Okunma 2020'nin taçlı yıldızı 04 Ocak 2021 | 88 Okunma Şaşıracak bir şey yok 01 Ocak 2021 | 1.167 Okunma Ölünce camiye gelme merakı 28 Aralık 2020 | 1.092 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar