İmdat çocuklarımız katlediliyor

Okula giderken, sokakta oynarken çocuklarımızı köpeklere kurban vermeye devam ediyoruz. Tanrılara insan kurban etme eski çağlarda olur diye biliyordum ama günümüz Türkiye'sinde tanrılara insan kurban etme devam ediyor. Koskoca...

Okula giderken, sokakta oynarken çocuklarımızı köpeklere kurban vermeye devam ediyoruz. Tanrılara insan kurban etme eski çağlarda olur diye biliyordum ama günümüz Türkiye'sinde tanrılara insan kurban etme devam ediyor.

Koskoca ülke, bir grup ruh hastasının ilah edindiği köpeklere teslim. Son kurban, 10 yaşındaki Emir Mete Durna. Dört gün önce Van'daki evinin bahçesinde top oynarken köpek saldırısı neticesi Emir Mete vefat etti. Köpek, Emir Mete'nin boğazı ısırıp parçalarken oradan geçmekte olan birinin köpeğe müdahalesiyle parçalanmaktan kurtulmuş ama boğazındaki derin ısırıklar sebebiyle kara toprağa verildi.

Köpeği sokağa salan kişi tutuklandı. Köpek de Van Büyükşehir Belediyesi Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ne götürülmüş. Birkaç gün sonra başka çocuklarımızı parçalamak üzere sokağa bırakılır. Oysaki saldırgan köpek bulunduğu an itlaf edilmeliydi ama ne mümkün. Nerede o babayiğit yetkililer. Ben göremiyorum, gören varsa beni de haberdar etsin.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HDP'nin önündeki annelere bir şey diyor musunuz? 31 Mart 2023 | 169 Okunma “Madem"le başlayan sorular 27 Mart 2023 | 515 Okunma İçeriden 6'lı Masa ifşası 24 Mart 2023 | 2.155 Okunma MİLLET DEĞİL LİNÇ İTTİFAKI 20 Mart 2023 | 494 Okunma Millet İttifakı'nda “acaba” dönemi erken başladı 17 Mart 2023 | 1.070 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar