FETÖ’nün bıraktığı yerden devam ediyorlar

15 Temmuz sonrası Fethullahçı Terör Örgütü üzerinden, Anadolu’yu Anadolu yapan İslâm’ın ana caddesinde istikamet üzere varlıklarını sürdüren cemaat ve tasavvuf ehline saldırılar...

15 Temmuz sonrası Fethullahçı Terör Örgütü üzerinden, Anadolu’yu Anadolu yapan İslâm’ın ana caddesinde istikamet üzere varlıklarını sürdüren cemaat ve tasavvuf ehline saldırılar başladı. 

Ne gariptir ki saldırılanlar, bir zamanlar terör örgütü lideri F. Gülen’i kutsayan ilahiyatçısından, FETÖ’nün medyasında yer almak için her maymunluğu yapan gazeteci güruhuna kadar elvan elvan. 

Kaç defa yazdığımı hatırlamıyorum ama bir daha yazmaktan imtinâ etmeyeceğim: Ehl-i Sünnet mensuplarına saldıran ey mâlûmlar, takla ata ata gittiğiniz FETÖ’nün yağlı sofralarında ellerinize bulaşan yağları silin de ondan sonra konuşalım; FETÖ’nün ulûfesiyle yağ bağlamış göbekleriniz aleyhinize şahitlik yapıyor, bilesiniz! 

Terör örgütü li

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
CHP terör örgütleriyle arasına mesafe koyabilir mi? 21 Ağustos 2019 | 60 Okunma CHP-DHKP/C ilişkisi üzerinden İBB’de yaşanacaklar 19 Ağustos 2019 | 2.434 Okunma Kurban bayramında vahşet 14 Ağustos 2019 | 33 Okunma Madalya da isterler 12 Ağustos 2019 | 31 Okunma Dağıttıkça dağıtmışız 07 Ağustos 2019 | 46 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar