Darbeci cenneti Türkiye

İstanbul 4. Ağır Ceza Mahkemesi 1 Temmuz’daki Ergenekon davasının son celsesinde, Ergenekon örgütü adı altında bir örgüt olmadığına karar verdi ve dosyayı kapattı.  Mahkemenin mezkûr...

İstanbul 4. Ağır Ceza Mahkemesi 1 Temmuz’daki Ergenekon davasının son celsesinde, Ergenekon örgütü adı altında bir örgüt olmadığına karar verdi ve dosyayı kapattı. 

Mahkemenin mezkûr kararının ardından Ergenekon davasından yargılananlar ve destekçileri kendilerini sütten çıkmış ak kaşık gibi göstermeye başladılar. Biliyorsunuz 15 Temmuz Anadolu’yu işgal teşebbüsü sonrası “Yandaş” dedikleri medya bu güruhu ‘FETÖ mağduru’ diye halka tanıtıyorlardı ki sonradan bu hatadan dönüldü. 

Mahkemenin Ergenekon diye bir örgüt olmadığına hükmetmesi Ergenekon davasından yargılanan birçok ismin masum olduğu mânâsına gelmez! 

Bu mevzuyla alâkalı yazılarımda vurguladığım husus şu: ABD Türkiye’deki kırmızı unsurlarını yeşil unsurlarına ezdirdi! 

Geçmişi b

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Müptezel 21 Ekim 2019 | 2.483 Okunma Teröre karşı başlattığımız büyük operasyona alâka da büyük! 16 Ekim 2019 | 2.166 Okunma Anaların duası kabul oldu 14 Ekim 2019 | 90 Okunma Bunlar hep Amerika’nın oyunu! 09 Ekim 2019 | 99 Okunma Kanun var uygulayan yok 07 Ekim 2019 | 44 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar