“İmamoğlu’nun başkanlığı hayırlı olsun!..”

Önce, canlı yayın hakkındaki genel görüşümü belirteyim: –Program ortalamanın altı, moderatör ruhsuz, Binali Yıldırım sıkıntılı ve gergin, Ekrem İmamoğlu biraz heyecanlı biraz da “tuzak” meselesinden dolayı tedirgindi!..

Şimdi izninizle adım adım açayım:
-Program 17 sene sonra bir ilk olarak, beklentilerin epey altında seyretti; aslına bakarsanız böyle olması da doğaldı… Bir yığın söylentinin, “tuzak” iddialarının gölgesinde daha fazlası olabilir miydi? İşte orada iş moderatör düşüyordu…
-Moderatör İsmail Küçükkaya, programın içeriğini format meselesine kurban etti aslına bakacak olursanız!.. Adaylara verilen 3 dakikalık sürenin kısa olduğu daha ilk soruda ortaya çıkmışken bu konuda ısrarcı davranması, programın düşük seyretmesini getirdi… Rakiplerin tüm program boyunca göz göze gelmemesi ise zaten üzerine çok titrediği formatı da alaşağı etti maalesef!.. Sonuç olarak, Küçükkaya programın epey renksiz geçmesinde başrol oynadı diyebilirim!..
-Binali Yıldırım, “bitse de gitsek” havasıyla oturduğu koltukta gergin ve sıkıntılıydı… İstanbul projelerini anlatırken İzmir su projesine ait görseli çıkarması, bana kalırsa kendisi için “en ölümcül” andı!.. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bir ülke bir millet nasıl cemaatleşir ve köleleşir?!. 18 Temmuz 2019 | 518 Okunma “Ümmet” ile “Fındık fıstık meselesi!..” 17 Temmuz 2019 | 834 Okunma Kuzey Ege’nin en güzel Abisi 16 Temmuz 2019 | 337 Okunma İktidar paydaşı “aydınların” asla silinmeyecek günahları!.. 06 Temmuz 2019 | 453 Okunma Kafamıza çuval geçirilmesinin acı yıldönümü!.. 05 Temmuz 2019 | 232 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar