Hay Allah Reis yine kandırılmış!..

Ortalık “kan gölü!..” İktidar partisi içinde, yandaş medya içinde, AKP’li trolleri arasında bir “katliam” yaşanıyor ki, sormayın gitsin!..

Mesela, kimileri, Ahmet Davutoğlu’nu Başbakanlık koltuğundan eden, 31 Mart seçimleri yitirildiğinde olmadık yalan haberle, akıl almaz taklalar atarak seçimlerin yenilenmesi için ortalığı ateşe veren “Pelikancı” gruba kesiyor faturayı!.. Bir eski ve de etkili AKP milletvekili şöyle diyor örneğin:
Pelikancılar, Boğaz’a nazır yalılarında yıkımı kutlamak için kadeh kaldırıyordur şu sıralarda!..
Pelikancılar deseniz, asla mahalleye ait olmadıklarını öne sürdüğü tetikçi grubuna veryansın ediyor örneğin; bunların yazdıkları ve söylediklerinin “hezimete” neden olduğunu, partiden ve Reis’in etrafından ilelebet uzaklaştırılmaları gerektiğini söylüyor!..
Birileri, Berat Albayrak ve etrafındakileri suçluyor, “Cumhurbaşkanı sonucu kabullenmişti, ağzından girdiler, burnundan çıktılar, kandırıp yeni seçime gidilmesini sağladılar” diye ağlaşıyorlar mesela!..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
CHP’li başkanlar Saray’a kabul edildi!.. 14 Eylül 2019 | 2.882 Okunma Dünyanın en başarılı karşı devrimi: 12 Eylül!.. 13 Eylül 2019 | 2.621 Okunma “Köle toplum” yaratma oyunu!.. 12 Eylül 2019 | 345 Okunma İstanbul Havalimanı vahim iddialara yanıt verdi 11 Eylül 2019 | 3.175 Okunma “Biz aslında yaşayan ölüleriz!..” 10 Eylül 2019 | 1.804 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar