Hay Allah Reis yine kandırılmış!..

Ortalık “kan gölü!..” İktidar partisi içinde, yandaş medya içinde, AKP’li trolleri arasında bir “katliam” yaşanıyor ki, sormayın gitsin!..

Mesela, kimileri, Ahmet Davutoğlu’nu Başbakanlık koltuğundan eden, 31 Mart seçimleri yitirildiğinde olmadık yalan haberle, akıl almaz taklalar atarak seçimlerin yenilenmesi için ortalığı ateşe veren “Pelikancı” gruba kesiyor faturayı!.. Bir eski ve de etkili AKP milletvekili şöyle diyor örneğin:
Pelikancılar, Boğaz’a nazır yalılarında yıkımı kutlamak için kadeh kaldırıyordur şu sıralarda!..
Pelikancılar deseniz, asla mahalleye ait olmadıklarını öne sürdüğü tetikçi grubuna veryansın ediyor örneğin; bunların yazdıkları ve söylediklerinin “hezimete” neden olduğunu, partiden ve Reis’in etrafından ilelebet uzaklaştırılmaları gerektiğini söylüyor!..
Birileri, Berat Albayrak ve etrafındakileri suçluyor, “Cumhurbaşkanı sonucu kabullenmişti, ağzından girdiler, burnundan çıktılar, kandırıp yeni seçime gidilmesini sağladılar” diye ağlaşıyorlar mesela!..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bunun adına iflas diyorlar!.. 19 Kasım 2019 | 1.091 Okunma İbiş Efendi yine sahnede!.. 16 Kasım 2019 | 796 Okunma Zevahir kurtuldu mu şimdi yani?.. 15 Kasım 2019 | 354 Okunma Omurga 14 Kasım 2019 | 432 Okunma Kabusa yolculuk!.. 13 Kasım 2019 | 412 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar