Fırat’ın doğusunda kurtlarla dans!..

Artık eli kulağında…Siz bu yazıyı okurken, AKP’li Cumhurbaşkanı’nın aylardır tekrarladığı “Bir gece ansızın gelebiliriz” nakaratı hayata geçirilmiş bile olabilir!.. Nereden mi...

Artık eli kulağında…

Siz bu yazıyı okurken, AKP’li Cumhurbaşkanı’nın aylardır tekrarladığı “Bir gece ansızın gelebiliriz” nakaratı hayata geçirilmiş bile olabilir!.. Nereden mi anlıyorum?..

Cumhurbaşkanı’nın, ABD Başkanı Trump ile telefon görüşmesi yaptıktan sonra epey rahatlamış bir ifadeyle yaptığı açıklamadan!..

-Bu görüşmenin hemen ardından Beyaz Saray’dan, Trump’ın Erdoğan’ı kasım ayı içinde Washington’a davet ettiğini açıklamasından!..

-Aynı açıklamada, ABD’nin söz konusu operasyonun bir parçası olmayacağının ve desteklemeyeceğinin altının kalın çizgilerle çizilmesinden!..

-ABD güçlerinin Tel Abyad ve Resulayn’daki iki gözlem noktasından çekilmesinden!..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Nur topu gibi bir ateşkesimiz oldu!.. 19 Ekim 2019 | 605 Okunma Yükseköğretimde akıllara seza bir facia daha!.. 18 Ekim 2019 | 709 Okunma Ermeni soykırımından Kürt soykırımına!.. 17 Ekim 2019 | 810 Okunma 1 - Emperyalistin kalleşliği bitmez!.. 16 Ekim 2019 | 478 Okunma Türkiye’nin başına örülmek istenen çorap!.. 15 Ekim 2019 | 1.251 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar