Fırat’ın doğusunda kurtlarla dans!..

Artık eli kulağında…Siz bu yazıyı okurken, AKP’li Cumhurbaşkanı’nın aylardır tekrarladığı “Bir gece ansızın gelebiliriz” nakaratı hayata geçirilmiş bile olabilir!.. Nereden mi...

Artık eli kulağında…

Siz bu yazıyı okurken, AKP’li Cumhurbaşkanı’nın aylardır tekrarladığı “Bir gece ansızın gelebiliriz” nakaratı hayata geçirilmiş bile olabilir!.. Nereden mi anlıyorum?..

Cumhurbaşkanı’nın, ABD Başkanı Trump ile telefon görüşmesi yaptıktan sonra epey rahatlamış bir ifadeyle yaptığı açıklamadan!..

-Bu görüşmenin hemen ardından Beyaz Saray’dan, Trump’ın Erdoğan’ı kasım ayı içinde Washington’a davet ettiğini açıklamasından!..

-Aynı açıklamada, ABD’nin söz konusu operasyonun bir parçası olmayacağının ve desteklemeyeceğinin altının kalın çizgilerle çizilmesinden!..

-ABD güçlerinin Tel Abyad ve Resulayn’daki iki gözlem noktasından çekilmesinden!..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ayasofya’da namaz Lozan’da yasak!.. 25 Temmuz 2020 | 1.794 Okunma Bağımsızlık gününde Ayasofya daveti!.. 24 Temmuz 2020 | 281 Okunma Tertemiz sosyal medya pirüpak iktidar!.. 23 Temmuz 2020 | 147 Okunma “Tayyip Bey bundan sonra daha açık oynayacak!” 22 Temmuz 2020 | 660 Okunma Cezaevi ve hükümlü tutuklu cenneti güzel memleketim!.. 21 Temmuz 2020 | 142 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar