Fenerbahçe Cumhuriyeti tek golle güldü!

MALUM, lig uzun bir maraton ve 10. hafta, 'Her şey için çok erken' statüsünde bir zaman dilimi. Lakin liderle aranızda 4 puanlık bir fark olunca ve zaten takım içi sorunlarla birlikte, dosta düşmana kabul ettiremediğiniz bir...

MALUM, lig uzun bir maraton ve 10. hafta, 'Her şey için çok erken' statüsünde bir zaman dilimi.

Lakin liderle aranızda 4 puanlık bir fark olunca ve zaten takım içi sorunlarla birlikte, dosta düşmana kabul ettiremediğiniz bir oyun sisteminiz bile yoksa, erken ‘geç’e dönüşebiliyor.

Dün, böylesi bir dengeler yumağı içinde Osmanlıspor karşısına çıkan Fenerbahçe’nin avantajı, rakibinin son 3 maçtır üst üste aldığı mağlubiyetlerle ‘Duraklama dönemi’ni yaşamasıydı.

Ev sahibi geride kalan 9 maçta Galatasaray ve Trabzonspor’u yenmişti ama özel bir futbol kimliği sunduğu söylenemezdi.

Hızlı, dinamik bir görüntüsü vardı Osmanlıspor’un ama çok dağınıktılar ve son vuruş problemi yaşıyorlardı.

Nitekim bu manzara dün de devam etti; sarı lacivertliler karşısında pozisyon bulmakta zorlanmadılar ama vuruş kalitesinden mülhem karşı kalenin ağlarını yoklayamadılar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Başkanın bütün filmleri 23 Ocak 2021 | 0 Okunma Karlar düşer, düşer düşer izlerim 16 Ocak 2021 | 71 Okunma Çok erken bir veda... 15 Ocak 2021 | 101 Okunma Gazeteciler başrolde! 09 Ocak 2021 | 69 Okunma Elbet bir gün buluşacağız! 02 Ocak 2021 | 71 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar