İki buçuk dönümlük değişim

Oyun çizgilerden merkeze kayınca F.Bahçe de umut verdi. F.Bahçe dün ilk 45 dakikayı sahanın ortasında sanki bir büyük çukur varmışçasına yalnızca kenarlardan oynadı.

Oyun çizgilerden merkeze kayınca F.Bahçe de umut verdi.

F.Bahçe dün ilk 45 dakikayı sahanın ortasında sanki bir büyük çukur varmışçasına yalnızca kenarlardan oynadı. Merkezde adeta 50 metreye 50 metrelik, yani neredeyse iki buçuk dönümlük bir alan kullanılmadı, tüm hücumlar Caner ve Nazım üzerindendi. Pozisyonlar da oradan geldi zaten. Ancak ikinci yarıyla beraber oyun çizgilerden merkeze kayınca hücum varyasyonları arttı, pozisyonlar çeşitlendi, gelecek için daha fazla umut veren bir Fenerbahçe çıktı ortaya.

İKİ PERDELİ MAÇ

İki perdeli bir maç izledik dün Gürsel Aksel Stadı’nda... İlk devrede Fenerbahçe sadece kenarlardan oynadı. Caner zaten hep etkili. Nazım da Caner’e ayak uydurdu ve özellikle hücum katkısıyla büyük takım oyuncusu olduğunu bir kez daha gösterdi. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Futbolda iki artı iki bazen dört etmiyor! 24 Kasım 2020 | 0 Okunma Süper Lig’in en şanslı teknik adamı 22 Kasım 2020 | 0 Okunma Hükmen yenilgi son çare değil, 2 önerim var! 21 Kasım 2020 | 0 Okunma Dibe vurmamızın 5 büyük nedeni 20 Kasım 2020 | 0 Okunma Antrenör farkı 19 Kasım 2020 | 0 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar