Fenerbahçe'nin oyunu Trabzonspor'un potansiyeli var

Fenerbahçe bu ligin en derinlikli kadrosuna sahip ve yaratıcı oyun için önünde bir engel yok. Vitor Hugo-IE ikilisinin oyun kurulumundaki aksamalarını iyi değerlendirirlerse hedefe ulaşabilir.

Fenerbahçe bu ligin en derinlikli kadrosuna sahip ve yaratıcı oyun için önünde bir engel yok. Vitor Hugo-IE ikilisinin oyun kurulumundaki aksamalarını iyi değerlendirirlerse hedefe ulaşabilir. Trabzon’da Nwakaeme’nin iyi durumda olduğunda neler yapabileceğini biliyoruz. Fenerbahçe'nin hücumcu beklerine önlem alır ve gerçek potansiyellerini sahaya yansıtırlarsa istediklerini alabilirler.

F.Bahçe, ‘olmuş’ oyunculardan kurulu bir takım. Kadrodakilerin aşağı-yukarı ne vereceğini biliyorsunuz; ritim bulduklarında 15 dakikada fişi çekebiliyorlar. Trabzonspor’sa yüksek potansiyelli oyunculardan kurulu ancak henüz sahaya istikrarlı bir performans yansıtamamış, adeta ‘gelişmekte olan bir ülke’ gibi. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Düşük bütçeli bir Trent-Salah filmi 05 Aralık 2020 | 20 Okunma Teşekkürler Karabağ 04 Aralık 2020 | 470 Okunma Yoğun futbol 03 Aralık 2020 | 316 Okunma Aboubakar böyle istedi 30 Kasım 2020 | 450 Okunma Topla şahane, topsuz sıradanlar 29 Kasım 2020 | 107 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar