Bir taç atışı bile derbinin sonucunu değiştirebilir

Galatasaray açık oyunda ligin en az gol yiyen takımı, Beşiktaş ise ligin kader adamlarından Aboubakar sayesinde taç atışlarında dahi fark yaratıyor.

Galatasaray açık oyunda ligin en az gol yiyen takımı, Beşiktaş ise ligin kader adamlarından Aboubakar sayesinde taç atışlarında dahi fark yaratıyor. Siyah beyazlıların bekleri taçları genelde havaya değil, Aboubakar’a atma lüksüne sahipler.

Galatasaray iç sahada topla oynama lideri. Ama deplasmanda daha pragmatik bir oyun tercih ediyor. Beşiktaş Rıdvan sahadayken çift yönlü hücum ediyor ama Rıdvan’sız olduğunda yük Ghezzal’in üzerinde. Galatasaray açık oyunda ligin en az gol yiyen takımı. Beşiktaş’sa ligin kader adamlarından Aboubakar sayesinde taçlarda dahi fark yaratıyor. Derbide güçler yakın. Bir küçük nüans, bir korner, hatta bir taç bile bu maçın sonucunu belirleyebilir.

BEŞİKTAŞ

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Rachid Ghezzal'in 20 dakikası yetti 16 Şubat 2021 | 162 Okunma 23 yaş ortalamalı bir ileri altılı 15 Şubat 2021 | 525 Okunma 53’üncü dakikada tribünden duyulan düdük sesi! 14 Şubat 2021 | 595 Okunma Direkt seri penaltılara geçilmeli 12 Şubat 2021 | 165 Okunma İki kişiyle önde (göstermelik) baskı 10 Şubat 2021 | 342 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar