Tarık Ümit’i kim öldürdü?

Oğuz Yorulmaz adını duymamış, duysanız bile unutmuş olabilirsiniz.O halde ben anlatayım:Polis çocuğu Bursalı Oğuz Yorulmaz, babası gibi mesleğe girdikten bir süre sonra Emniyet Genel...

Oğuz Yorulmaz adını duymamış, duysanız bile unutmuş olabilirsiniz.

O halde ben anlatayım:

Polis çocuğu Bursalı Oğuz Yorulmaz, babası gibi mesleğe girdikten bir süre sonra Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Harekat Dairesi Başkanlığı bünyesinde kurulan “özel bir ekipte” görev yapmaya başladı.

Annesi Nurhan Yorulmaz oğlunu ve içinde yer aldığı özel ekibi şöyle anlatıyordu:

“Ben evladımı devlete memur olması için verdim. Çete olması için vermedim. Ama benim karşıma çete olarak çıkardılar oğlumu. Beni yaktılar, beni mahvettiler!..”

Acılı anne haklıydı. Çünkü oğlu “Susurluk Çetesi” olarak anılan yapılanmada yer almış ve 5 polis arkadaşıyla birlikte yargılanıp 4’er yıl hapse mahkum olmuşlardı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ekonomide kusursuz (berbat) fırtına yaklaşıyor!.. 11 Ağustos 2022 | 607 Okunma Bir Çeşme polisiyesi!.. 10 Ağustos 2022 | 903 Okunma Vatan hainleri!.. 07 Ağustos 2022 | 215 Okunma Devlet okullarla köye geri dönmeli!.. 06 Ağustos 2022 | 98 Okunma ABD, Rusya’yı kuşatma stratejisinde Türkiye’nin mutlaka yanında yer almasını istiyor!.. 05 Ağustos 2022 | 521 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar