Şaşıp kalıyorum!..

TRT’de yapımcı-yönetmen olarak çalıştığım yıllar…Tek kanaldan siyah-beyaz yayın yapan televizyonda adım giderek ön plana çıkmaya başlayınca, hiçbir başarının cezasız...

TRT’de yapımcı-yönetmen olarak çalıştığım yıllar…

Tek kanaldan siyah-beyaz yayın yapan televizyonda adım giderek ön plana çıkmaya başlayınca, hiçbir başarının cezasız kalmadığı güzel ülkemizde ben de nasibime düşeni alıyorum. Magazin dergilerinde, gazetelerin televizyon sayfalarında şöyle manşetler atılıyor:

“Uğur Dündar… TRT imparatorluğunun taçsız imparatoru… Ona tanınan şans kime verilse, o da aynı başarıyı yakalar. Uğur Dündar’ı kimler parlatıyor?..”

Oysa ayrıcalık tanındığı falan yok.

Tam tersine, herkesin keyif çattığı hafta sonu tatillerinde, ya da akın akın turizm yörelerine gittiği yaz aylarında ben, kimsenin kullanmadığı kurgu masalarında çalışıyorum. Hatta bazı geceler kurgu odalarındaki koltuklarda birkaç saat kestirerek ertesi günün mesaisine başlıyorum.

★★★

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hulusi Akar’a "çuvalcı Amerikalı generalden niye madalya aldığını" şehitlerimiz için sordum!... 27 Kasım 2022 | 602 Okunma Çile!.. 26 Kasım 2022 | 119 Okunma Öfkeli toplum!.. 25 Kasım 2022 | 203 Okunma Başöğretmenimiz Atatürk ve tüm öğretmenlerimize minnetle... 24 Kasım 2022 | 179 Okunma Kemal ve Celal Kılıçdaroğlu!.. 23 Kasım 2022 | 401 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar