Paramount Otel skandalında yeni sayfa!..

İlk celsede kararın verilmesini beklerken, bu kez dosyaya bakan hakim değişti !

Sedat Peker’in iddialarıyla gündeme gelen Paramount Otel skandalı, her geçen gün yeni bir boyut kazanıyor.

Bodrum’da, gerdanlık görünümlü bir konuma sahip olan ultra lüks otelin ilk sahibi merhum Atilla Uras’ın mirasçılarından kızı Yasemin Victoria Uras, pazartesi günü yeni bir suç duyurusunda bulunmaya hazırlanıyor.

Nedeni ise babasının vefatından sonra kasasında buldukları 46 milyon dolarlık çeki, bir türlü tahsil edememiş olmaları!..

Çeki, oteli Atilla Uras’tan satın alan Turan Avcı vermiş. Ancak bu çek kendi adına değil, çalışanı (çaycısı  ve şoförü) olduğu iddia edilen Rus Andrey Radyukevich adına kesilmiş!..

★★★

Atilla Uras’ın dört çocuğu var. Nilüfer ile Çiğdem adlı kızları, hisse paylarını Turan Avcı-Cihan Ekşioğlu ikilisine satmışlar. Murat Uras ise ablası Yasemin’le birlikte hareket etme kararı almış.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kameramanın ölümü!.. 01 Ağustos 2021 | 41 Okunma Orman yangınlarıyla mücadeleyi Türk Hava Kuvvetleri üstlenmeli!.. 31 Temmuz 2021 | 45 Okunma Yangın doğal olmayan en büyük felakettir!.. 30 Temmuz 2021 | 97 Okunma Afganistan kabusu!.. 29 Temmuz 2021 | 299 Okunma İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kavakçı Ailesi’nin kazanç kapısı olmuş!.. 28 Temmuz 2021 | 1.484 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar