Maganda dehşetini yaşayan mağdurdan mektup var!..

Hafta sonu, hamile eşi ile birlikte akşam yemeğine giderken Türkiye’yi ayağa kaldıran maganda saldırısına uğrayan Yunus Emre Bahçıvan’dan bir mektup aldım.

Masum insanların durup dururken yaşadıkları dehşeti ve ruhsal travmaları anlatan mektubu, dikkatinize sunuyorum.

★★★

“Değerli Uğur Bey,
Öncelikle yanımızda olmanıza ve destekleyici duruşunuza çok teşekkür ederiz.
Aslında bizler için sıradan bir hafta sonu idi. Eşimle birlikte aracımızla akşam yemeği için yola çıktığımız sırada, asla tahmin edemeyeceğimiz bu üzücü olay başımıza geldi. Pendik-Kaynarca D-100 Karayolu’nda, Tuzla istikametine doğru giderken, kimliğini bilmediğimiz kişiler tarafından saldırıya uğradık. Olay şu şekilde gelişti:

★★★

En sağ şeritte seyir halindeyken, emniyet şeridinden gelen siyah renkte bir araç, polis ekiplerinin uygulamasını görmesi üzerine, ani şekilde aracımızı sıkıştırıp önümüze geçmek istedi. Eşim 7 aylık hamile ve daha önce 3 kez bebek kaybımız olduğundan, sürüş esnasında ani fren yapmaktan kaçınıp, aynı zamanda trafiği tehlikeye sokmamak için yoluma devam ettim.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İzninizle 27 Kasım 2019 | 304 Okunma Öğretmenler, bizim öğretmenlerimiz... 24 Kasım 2019 | 105 Okunma Cenneti cehenneme dönüştürme yarışı!.. 23 Kasım 2019 | 272 Okunma Yaşayan efsaneden harikulade tarih dersi!.. 22 Kasım 2019 | 807 Okunma Kırmızı bülten!.. 21 Kasım 2019 | 268 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar