İstanbul’un ballı kaynakları!..

Türkiye günlerdir TÜGVA’yı, (Türkiye Gençlik Vakfı) konuşuyor.Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın Yüksek İstişare Kurulu üyesi olduğu TÜGVA, geçen...

Türkiye günlerdir TÜGVA’yı, (Türkiye Gençlik Vakfı) konuşuyor.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın Yüksek İstişare Kurulu üyesi olduğu TÜGVA, geçen hafta, Büyükada Şehir Hatları İskelesi’nde işgalci olduğu iddialarıyla gündeme geldi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin, (İBB) iskelenin üst katındaki TÜGVA işgalini sona erdirmek için başlattığı girişim, bir grup vakıf üyesinin polis destekli engellemeleri sonucu tamamlanamadı!

★★★

TÜGVA Başkanı Enes Eminoğlu kamuoyuna yaptığı açıklamada “Adalarla ilgili son mahkeme kararında yargı bizi haklı buldu. Çünkü ortada bir tahliye kararı yoktu. Bizim vakıf çalışmalarımızın devamıyla ilgili bir karar çıktı. Bunu çok net söylüyorum” dedi.

Ancak çok geçmeden İstanbul 2. İdare Mahkemesi”nin, TÜGVA’nın tahliyenin durdurulmasına ilişkin talebini reddettiği ve boşaltma işleminin önünde hiçbir engelin kalmadığı ortaya çıktı!..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Teröristbaşı Öcalan hesap soracak yargıç konumuna yükseltildi!.. 16 Ocak 2022 | 99 Okunma Belediye başkanlığı yüce bir görevdir! 15 Ocak 2022 | 105 Okunma Bu da bizim Kovid hikayemiz... 14 Ocak 2022 | 127 Okunma Hayatını öğrencisini yaşatmaya adayan öğretmen... 13 Ocak 2022 | 200 Okunma Altın meyve veren ağaç!.. 12 Ocak 2022 | 300 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar