Eski bir hesap uzmanı olarak Bay Kemal!..

Günlerdir seçimleri Millet İttifakı’nın kazanması halinde halkımızın kaçırılan yüzlerce milyar dolarlık parasının ve mal varlıklarının geriye nasıl getirileceğini anlatmaya...

Günlerdir seçimleri Millet İttifakı’nın kazanması halinde halkımızın kaçırılan yüzlerce milyar dolarlık parasının ve mal varlıklarının geriye nasıl getirileceğini anlatmaya çalışıyorum.

Bu nedenle ittifakı oluşturan 6 siyasi parti liderinin imzalarını taşıyan 2.500 maddelik mutabakat metnini çok önemli ve değerli buluyorum.

Öncelikle Bay Kemal’e güveniyorum.

Zira kendisi eski bir hesap uzmanıdır.

Hesap uzmanı deyip geçmeyin. Onun çalıştığı dönemde Maliye Bakanlığı Hesap Uzmanları Kurulu’nda, devletin en seçkin bürokratları görev yaparlardı.

Hesap uzmanları trilyonluk vergi kaçaklarının peşine düşer, Hazine’ye gelir sağlaması gerekirken, kaçakçıları servet sahibi yapan paraların son kuruşuna kadar tahsil edilmesini sağlarlardı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Depremde yitirdiğimiz insan sayısı gizleniyor!.. 26 Mart 2023 | 387 Okunma Atatürk, babam ve ben!.. 25 Mart 2023 | 265 Okunma Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na açık mektup!.. 24 Mart 2023 | 1.127 Okunma Deprem felaketinde Mehmetçik neden 41 saatlik gecikmeyle arama kurtarmaya başladı?.. 23 Mart 2023 | 402 Okunma Felaket günlerinde çocuklarımızdan çok şey öğrendik!.. 22 Mart 2023 | 100 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar