Ebabil kuşu!..

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, önceki gün bir dosya açıkladı ve yer yerinden oynadı. Hedefteki isimler İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile emrinde çalışan Emin Şen idi.Özel, Bakan...

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, önceki gün bir dosya açıkladı ve yer yerinden oynadı. Hedefteki isimler İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile emrinde çalışan Emin Şen idi.

Özel, Bakan Soylu’nun müşaviri (Bakanlık danışman diyor) olduğunu öne sürdüğü Emin Şen’in firmasına yüzbinlerce dolarlık iş yaptırıldığını, onun da “Ebabil Harekatı” adı altında toplanan 8 bin kişilik bir trol ordusunu yönettiğini iddia etti.

Daha da vahim iddia, bir zamanlar Fetullah Gülen’e övgüler düzdüğü ve FETÖ”cülerle ortaklık yaptığı ortaya çıkan Emin Şen’in, Jandarma Genel Komutanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü’ne ait bazı sosyal medya mesajlarını da kendi telefonundan paylaştığıydı!..

“Ebabil Harekatı” iktidar muhalifi birçok siyasetçi ile gazeteciye yönelik sosyal medya linçleri ve onlara ait Twitter hesaplarının askıya aldırılmasıyla biliniyor.

★★★

Bu trol ordusunu iftira ve linçlerinden nasibini alan kişilerden biri de...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Altı sıfır mı dediniz?.. 27 Ocak 2023 | 371 Okunma Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu neden hedef tahtasındalar?.. 26 Ocak 2023 | 711 Okunma Uğur Mumcu, mafya, uluslararası uyuşturucu ve fuhuş baronları!.. 25 Ocak 2023 | 590 Okunma Vatandaşlık onurumuz nasıl satılıyor?.. 22 Ocak 2023 | 288 Okunma İlaç yok, ilaç!.. 21 Ocak 2023 | 195 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar