Dev Atatürk resmi ve Fenerbahçe Atatürk Stadyumu...

Dev Atatürk resmi ve Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanlık Divanı…(soldan-Gürhan Saatçioğlu, Didem Üretmen, Uğur Dündar, Elizabet Uğurlu, İsmail Tepecik.Fenerbahçeliler her 10 Kasım’da olduğu...

Dev Atatürk resmi ve Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanlık Divanı…(soldan-Gürhan Saatçioğlu, Didem Üretmen, Uğur Dündar, Elizabet Uğurlu, İsmail Tepecik.

Fenerbahçeliler her 10 Kasım’da olduğu gibi, dün sabah da saat dokuzu beş geçe, Başkan Ali Koç, yönetim kurulu üyeleri, yüksek divan kurulu, kongre üyeleri, sporcular, kadın-erkek taraftarları taşıyan bir gemiyle Dolmabahçe Sarayı önüne geldiler.

Gemidekiler, Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aziz hatırası önünde saygı duruşunda bulunduktan sonra, hep birlikte İstiklal Marşımızı söylediler. Ayrıca denize şanlı bayrağımızın renkleri olan kırmızı beyaz karanfiller attılar.

Sadece Fenerbahçeliler mi?

Bu yıl geçen seneye oranla çok daha fazla tekne, saygı duruşu için Saray’ın önündeydi…

★★★

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dünyanın en güzel ülkesi!.. 01 Aralık 2023 | 214 Okunma Atatürk’ün idama mahkum edildiği günler!.. 30 Kasım 2023 | 302 Okunma Padişah Vahdettin kaçtığı San Remo’da sefalet içinde mi yaşadı?.. 29 Kasım 2023 | 1.503 Okunma Devletin hazinesi adalettir!.. 26 Kasım 2023 | 308 Okunma Bilal Erdoğan ve arkadaşlarıyla yollarımız nerede kesişti?.. 25 Kasım 2023 | 2.029 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar