ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Açık çağrı!..

Uğur Dündar
Uğur Dündar Sözcü Gazetesi
13 Haziran 2018 | 611

Baştan belirteyim.
Bu yazıyı mümkün olduğu kadar çok paylaşmanızı rica ediyorum.
Nedenine gelince…
Bu haftaki Halk Arenası’nı, cuma akşamı Ege’nin cennet köşelerinden İzmir-Dikili’deki Atatürk Meydanı’nda binlerce seyircimizin önünde yaparak, bayramı kutlayacağız.
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, İYİ Parti milletvekili adaylarından “Kardak Kahramanı” emekli Deniz Kurmay Albay Ali Türkşen ve Dikilili cesur, dürüst, ilkeli ve halkın gerçekleri öğrenme hakkına aşkla bağlı  gazeteci kardeşim Gökmen Ulu konuğum olacaklar.
Bu program için önce Atatürkçü Düşünce Derneği başvuruda bulundu ama İlçe Seçim Kurulu’ndan izin çıkmadı! Sonra devreye CHP Dikili İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şener girdi. Bu kez izin verildi fakat saat 23.00’e kadar!..
Oysa Halk Arenası her zaman 21.00’de başlar, 3 saat sonra, 24.00 veya biraz sonrasında biter.
Neyse biz de başlama saatini geriye çekip, 20.00’ye aldık! Son dakikada beklenmedik bir aksilik çıkmazsa, canlı yayını bu çerçevede yapacağız.

* * *

Pazar akşamı ise “Halk Arenası Özel”de konuğum; İYİ Parti Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener olacak. Saat 21.00’de başlayacak programı, binlerce Akşener destekçisinin coşkulu katılımıyla İstanbul-Sultanahmet Meydanı’nda gerçekleştireceğiz.
Onu takip eden salı akşamı da yine “Halk Arenası Özel”de, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu konuk edeceğim. 21.00’den itibaren ekrana gelecek olan bu canlı yayını da Ataşehir’deki Cumhuriyet Parkı’nda binlerce CHP’li seçmenin huzurunda yapacağız.

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER