10 milyon Euro’luk haraç istendi mi?..

Şaibeli kişinin otelinde bedava tatil yapmayı geçtik, astronomik haraçlar bile istenebiliyor!..

Bodrum’daki ultra lüks Paramount Otel’e çöküldüğü iddialarıyla başlayan skandala, her geçen gün yeni ve şaşkınlık veren bir boyut ekleniyor.

Örneğin otelin bulunduğu gerdanlık görünümlü araziyi devletten 49 yıllığına kiralayıp binaları inşa ettiren merhum iş insanı Atilla Uras’ın mirasçılarından olan kızı Yasemin Victoria Uras, iki gün arka arkaya evinin üzerinde “drone” uçurulduğunu, hatta bir seferinde bu aracın, oturma odasına kadar yaklaştığını öne sürüyor. Şikayeti üzerine gelen terörle mücadele ekibine ifade verirken, görüntüleme aracının evin çevresinde uçarken çektiği videoyu da teslim ediyor!..

Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ait zırhlı askeri araçla otelin basıldığı iddiasından sonra, evin üzerinde drone uçurulması karşısında insan, “Bunları yapanlar, bu cesareti nereden, kimlerden alıyor?” diye sormadan edemiyor.

★★★

Veyis Ateş adlı televizyoncunun Sezgin Baran Korkmaz’a telefon açıp, “Yurt dışından itibarlı bir şekilde dönebilmen için bu ‘klik ve lobi’ye 10 milyon Euro vermen...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sezgin Baran Korkmaz’a rüşvet suçlaması!.. 23 Eylül 2022 | 198 Okunma Ey gerçek dindarlar!.. 22 Eylül 2022 | 553 Okunma Birleşiniz!.. 21 Eylül 2022 | 235 Okunma Doktor Turhan Çömez ödülü hak etmiyor mu?.. 18 Eylül 2022 | 480 Okunma 26. Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ’un gözlerini yaşartan olay!.. 17 Eylül 2022 | 377 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar