10 milyon Euro’luk haraç istendi mi?..

Şaibeli kişinin otelinde bedava tatil yapmayı geçtik, astronomik haraçlar bile istenebiliyor!..

Bodrum’daki ultra lüks Paramount Otel’e çöküldüğü iddialarıyla başlayan skandala, her geçen gün yeni ve şaşkınlık veren bir boyut ekleniyor.

Örneğin otelin bulunduğu gerdanlık görünümlü araziyi devletten 49 yıllığına kiralayıp binaları inşa ettiren merhum iş insanı Atilla Uras’ın mirasçılarından olan kızı Yasemin Victoria Uras, iki gün arka arkaya evinin üzerinde “drone” uçurulduğunu, hatta bir seferinde bu aracın, oturma odasına kadar yaklaştığını öne sürüyor. Şikayeti üzerine gelen terörle mücadele ekibine ifade verirken, görüntüleme aracının evin çevresinde uçarken çektiği videoyu da teslim ediyor!..

Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ait zırhlı askeri araçla otelin basıldığı iddiasından sonra, evin üzerinde drone uçurulması karşısında insan, “Bunları yapanlar, bu cesareti nereden, kimlerden alıyor?” diye sormadan edemiyor.

★★★

Veyis Ateş adlı televizyoncunun Sezgin Baran Korkmaz’a telefon açıp, “Yurt dışından itibarlı bir şekilde dönebilmen için bu ‘klik ve lobi’ye 10 milyon Euro vermen...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Atatürk’e doğrudan saldıramayanlar Lozan’ı kötülüyorlar!.. 24 Temmuz 2021 | 67 Okunma Atatürk, bir Mehmetçik için İngilizlerle savaşmayı bile göze aldı! 23 Temmuz 2021 | 193 Okunma Halit Kıvanç... 22 Temmuz 2021 | 303 Okunma Lütfen açar mısınız efendim kapıyı?.. 21 Temmuz 2021 | 194 Okunma Seçim kanunları ile oynamak iktidarın gidici olduğunu gösterir!.. 18 Temmuz 2021 | 221 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar