Parmaklıklar ardında

Deniz Akkaya’nın zorlama hapis cezasıyla şöhretin hukuk karşısında bir ayrıcalık sağlamadığını bir kez daha görmüş olduk. Bu son olay bana parmaklıklar arkasında vakit geçirmiş...

Deniz Akkaya’nın zorlama hapis cezasıyla şöhretin hukuk karşısında bir ayrıcalık sağlamadığını bir kez daha görmüş olduk. Bu son olay bana parmaklıklar arkasında vakit geçirmiş diğer ünlüleri hatırlattı. Seren Serengil de 2018’de Deniz Akkaya ile aynı suçtan 3 gün hapis yatmıştı. Son dönemin en uzun içeride kalan ismi ise 2.5 yılla Deniz Seki oldu.

HOLLYWOOD SUÇLULARI

ÇEVRECİ FESTİVAL

Etkinlikler boyunca büyük özveri ile çalışan festival ekibi organizasyon anlamında şahane bir iş çıkardı. Bu festivalin her sene büyüyerek daha büyük kitlelere ulaşacağı muhakkak. Klişe bir laf olacak belki ama, dünyayı sanat kurtaracak.

19-24 Ağustos arasında Çeşme Belediyesi ilk sürdürülebilir film festivali Kıyıdan Kıyıya Türkiye-Yunanistan Film Festivali’ni düzenledi. Sürdürülebilirlik gezegene zarar vermeden üretmek demek. Bu nedenle festivalde elektrikli araçlar kullanıldı. Yönetmen, oyuncu ve basının katılımıyla kıyı temizliği yapıldı. Sanat yönetmenliğini Gizem Erman Soysaldı ile yönetmen Yusuf Saygı’nın üstlendiği festivalde Alaçatı Amfi’de yapılan film gösterimleri tatilcilere farklı bir etkinlik imkanı sundu. Ayrıca atölye çalışmaları ve master class etkinlikleri düzenlendi. Film gösterimleri sonrası yönetmen ve oyuncularla söyleşiler yapıldı.

BİLMEMENİN ERDEMİ

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yönetmenden duble veto 23 Ekim 2021 | 34 Okunma Çıkaramadığım ünlüler 20 Ekim 2021 | 32 Okunma Kadın golfçüler sahada 16 Ekim 2021 | 40 Okunma Skandallar festivali 13 Ekim 2021 | 79 Okunma Go Aleyna go! 09 Ekim 2021 | 60 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar