O fotoğraf...

Pazartesi toprağa verdiğimiz Seyfi Dursunoğlu’nun ölüm haberlerinde en çok kullanılan iki fotoğrafından biri, iskambil kağıdı gibi tasarlanmış olandı. O fotoğrafın hikayesini paylaşmak isterim...

Pazartesi toprağa verdiğimiz Seyfi Dursunoğlu’nun ölüm haberlerinde en çok kullanılan iki fotoğrafından biri, iskambil kağıdı gibi tasarlanmış olandı. O fotoğrafın hikayesini paylaşmak isterim sizinle. 2011’de Mecmua dergisinin yazı işleri müdürüydüm.

Çok konuşulan işlere imza atıyorduk. Uzun uğraşlar sonucu Seyfi Bey’i ikna ettik.

Ayşe Arman’ın hanzo bir erkeği canlandırdığı konseptte Huysuz onunla yatağa girdi, ayaklarını yıkadı. Sonunda gerçekten harika kareler çıkmıştı. İşte o röportajın kapağında Cem Talu’nun çektiği bu fotoğraf vardı. Fikrin sahibi Ergün Gündüz de Huysuz’un tırnaklarına son anda oje kondurmuştu. Çekim günü gittiğimizde önce evi gezdirdi ve kullanabileceğimiz odaları belirledik.

seyfibey


Eh tabii ki bayılmıştık. Huysuz’dan laf yemek için millet o kadar para verip çıktığı yere giderken biz bedavadan hırpalanıyor ve bundan büyük zevk alıyorduk. Hayatım boyunca unutmayacağım bir gün oldu diyordum. Gerçekten unutulmuyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Oyuncu alfa kuşağı 08 Ağustos 2020 | 64 Okunma Plaj önlemleri 05 Ağustos 2020 | 75 Okunma Ne kadar ekmek 01 Ağustos 2020 | 67 Okunma Burnunuzu sokmayın 29 Temmuz 2020 | 38 Okunma Oteller ona emanet 25 Temmuz 2020 | 27 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar