Minik Konsey

Müzisyen, Dj, yeme-içme eğlence danışmanı Serhan Sokulgan ile bu haftanın magazin gündemini değerlendiriyoruz.20’Lİ YAŞLAR CHALLENGE’IHerkesin Instagram’da 20’li yaşlarından birer fotoğraf...

Müzisyen, Dj, yeme-içme eğlence danışmanı Serhan Sokulgan ile bu haftanın magazin gündemini değerlendiriyoruz.

20’Lİ YAŞLAR CHALLENGE’I

Herkesin Instagram’da 20’li yaşlarından birer fotoğraf paylaşmasıyla başlayan bu akıma ünlüler de katıldı. Değişenler, değişmeyenler ve bu paylaşımlardan sıkılanlar oldu.

ALKAPAR: Ben de paylaştım ama sonra ne gereksiz işler diye düşünmedim değil. 21 yaşında evlenen Şebnem Çapa’nın paylaşımı en dikkatimi çeken oldu. Kadın ne kadar erken evlenmiş. Bu arada birçok ünlü ne kadar çirkinmiş gençliklerinde! Tabii para arttıkça bakım da arttı, tıp geliştikçe estetik müdahaleler kolaylaştı. Bazı mutsuz insanlar da nedense rahatsız oldu herkesin bu fotoğrafları paylaşmasından.

SOKULGAN: Ben açıkçası pek masum bir hareket olarak göremedim bu durumu. Ama paylaştım, uydum, uyumlandım. Bence yeni dünya düzeninin tatlış oyunları bunlar. Yüz tanıma hadisesinin katmerlendiği bir algoritmaya hizmetteyiz sanki. Hoş bir durum, birlikte, eğlenceli hareket etmek ama insan aklını rafa kaldıramıyor. Olsun, eğleniyoruz sonuçta fişlene fişlene.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kaz çoktan yandı 19 Haziran 2021 | 44 Okunma Hemen dinleyin 16 Haziran 2021 | 21 Okunma Bodrum 12 Haziran 2021 | 36 Okunma Yıldızlar Kaş'ta 09 Haziran 2021 | 42 Okunma Minik Konsey 05 Haziran 2021 | 14 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar