Bizim Kendall'lar

Özlem Kaymaz’ın kızı Tara De Vries geçen aylarda öyle bir makyaj yapmıştı ki kendini Kendall Jenner’a benzetmişti. Sonra Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu’ya bir baktık meğer Kendall’ın...

Özlem Kaymaz’ın kızı Tara De Vries geçen aylarda öyle bir makyaj yapmıştı ki kendini Kendall Jenner’a benzetmişti. Sonra Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu’ya bir baktık meğer Kendall’ın sıkı takipçisiymiş, benzer pozlar veriyor. InStyle dergisinin bu ayki kapağında da karşımıza Aleyna Deniz diye bir kızımız çıktı. Meğerse o da Kendall’a benzetiliyormuş. Allah’ım bir tek ben kaldım herhalde Kendall’a benzemeyen!

Aslında bu son dönemde güzellik standardının ne kadar globalleştiğini bir o kadar da aşırı sıkıcı bir standarda dönüştüğünü gösteriyor. Bu kızların hepsi koyu düz saç, açık ten, çekik göz, ince vücut kriterlerine sahip. Tornadan çıkmış gibi. Benzemeleri doğal. Hatta biraz gözlerinizi kısar bakarsanız hepsi aynı.

ÖYKÜ KARAYELLER

Türkiye’de zaten iki tane güzel kadın tipi var. Biri kumral saçlı, renkli büyük gözlü. Kısa boyluları iyi, uzunları kötü oyuncu genelde. Öykü Karayel, Hazal Kaya, Ayça Ayşin Turan, Berrak Tüzünataç gibi isimler ilk akla gelenler. Bu grubun biraz daha yaşlıları Tülin Özen, Şevval Sam, Nurgül Yeşilçay.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Koronasız bir Palandöken 16 Ocak 2021 | 32 Okunma Mesaj kendisi 13 Ocak 2021 | 35 Okunma Bizim Kendall'lar 09 Ocak 2021 | 41 Okunma Online ve biletli 06 Ocak 2021 | 42 Okunma Virüse yatkın mısınız? 03 Ocak 2021 | 171 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar