Alternatif aşk günlükleri

Ajandadan kadehe, meze tabaklarından tişörte, takıdan postere kadar birçok harika tasarıma imza atan Anason İşleri, 14 Şubat Sevgililer Günü’nden hoşlanmayanlar için alternatif günler önermiş. ‘Aşk...

Ajandadan kadehe, meze tabaklarından tişörte, takıdan postere kadar birçok harika tasarıma imza atan Anason İşleri, 14 Şubat Sevgililer Günü’nden hoşlanmayanlar için alternatif günler önermiş. ‘Aşk Münasebetsizliktir’ başlığı altında önerilen her güne uygun birçok ünlü var.

15 ŞUBAT ESKİ SEVGİLİLER GÜNÜ

İlişkinizi edepli bir şekilde bitirebilmişseniz en iyi sevgili eski sevgilidir. Cinsel gerilim çoktan bitmiş, kankalık enerjisi dolmuştur ortama. Didem Soydan-Umut Eker bu günü kutlayabilir mesela.

16 ŞUBAT MEŞHUR SEVGİLİLER GÜNÜ

Pamuk Prenses’e de aşık olabilir insan, Aslan Adam Vincent’a da. Kime ne? Eğer sevgiliniz oyuncu, şarkıcı, futbolcuysa ya da Seçil Gür’seniz bu gün size. Serdar Ortaç’a selamlar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dünyaya açılmanın bedeli 24 Şubat 2021 | 31 Okunma O da bizden 17 Şubat 2021 | 38 Okunma Alternatif aşk günlükleri 13 Şubat 2021 | 39 Okunma Setlerde spazm 10 Şubat 2021 | 79 Okunma Dünyaya açılmak... Ama neresine? 06 Şubat 2021 | 35 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar